وضعیت جسمانی کودک ۵ ساله اصفهانی، با اقدامات موثر کادردرمان دانشگاه علوم‌ پزشکی استان سمنان مطلوب و در حالت پایدار قرار دارد

محمد حمیدی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان روز یکشنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۳ از بخش اورژانس و بخش های مختلف مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی کوثر سمنان بازدید نمود.

وضعیت جسمانی کودک 5 ساله اصفهانی، با اقدامات موثر کادردرمان دانشگاه علوم‌ پزشکی استان سمنان مطلوب و در حالت پایدار قرار دارد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان ،معاون استاندار سمنان در این بازدید بیان کرد: وضعیت جسمانی کودک 5 ساله اصفهانی، تنها بازمانده تصادف چند روز گذشته محور معلمان-جندق با اقدامات درمانی پرسنل دانشگاه علوم‌ پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سمنان مطلوب و در حالت پایدار قرار دارد.

در تصادف چند روز گذشته محور جندق-معلمان دو خودرو سواری با هم برخورد داشته که بر اثر این برخورد و آتش سوزی ایجاد شده ، 9 نفر از سرنشینان دو دستگاه فوت کردند.

کودک 5 ساله بر اثر این برخورد از سواری پژو به خارج خودرو پرتاب شده و از ناحیه های مختلف دارای جراحات و شکستی های شدید می شود که با اقدام به موقع اورژانس هوایی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سمنان، کودک پنج ساله مصدوم حادثه تصادف و آتش سوزی 2 خودروی سواری در محور دامغان- جندق، در کمترین زمان ممکن فاصله حدود 300 کیلومتری را تا مرکز آموزشی درمانی کوثر سمنان جهت انجام مراقب های درمانی تکمیلی طی می کند.

این کودک در حال حاضر چندین عمل جراحی از ناحیه مچ دست و زانو را با موفقیت پشت سر گذاشته و برای تکمیل مراحل درمانی در بخش مراقب های ویژه (آی سی یو) بیمارستان کوثر تحت درمان است.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان