پس از به روز رسانی

پنجره استقلال در سایت فیفا همچنان بسته ماند

مسئولان باشگاه استقلال اعلام کرده بودند که بعد از مکاتبات با فیفا پنجره استقلال بازگشایی خواهد شد و این تصور وجود داشت که بعد از به روزرسانی هفتگی نام نماینده کشورمان از این لیست باشگاه‌های محروم خارج شود.

با وجود به روزسانی لیست باشگاه‌های محروم در سایت فیفا، محرومیت نقل و انتقالاتی استقلال همچنان ادامه دارد.
 
به گزارش تسنیم، طبق اعلام سایت رسمی فیفا، پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال از 28 اسفند ماه سال 1402 به مدت 3 پنجره بسته است. دلیل این اتفاق بدهی 500 هزار یورویی آبی‌پوشان به باشگاه سانتاکلارا پرتغال عنوان شده بود.
 
البته بعد از این اتفاق مسئولان باشگاه مذکور اعلام کردند که از این جهت نگرانی وجود ندارد و بعد از مکاتبات با فیفا پنجره استقلال بازگشایی خواهد شد و این تصور وجود داشت که بعد از به روزرسانی هفتگی نام نماینده کشورمان از این لیست خارج شود.
 
در همین رابطه با چک شدن مجدد بخش باشگاه‌های محروم، همچنان نام باشگاه استقلال در آن وجود دارد. طبق اعلام سایت مذکور لیست باشگاه‌های محروم از ساعت 12 دوشنبه هر هفته به وقت محلی‌ اروپا( 13:30به وقت تهران) به روز رسانی می‌شود. حالا با گذشت چند ساعت از زمان به روز رسانی همچنان نام باشگاه تهرانی در لیست وجود دارد.
 
این موارد در حالی رخ می‌دهد که نمایندگان ایران تا پایان یازدهم فروردین ماه سال جاری برای تسویه بدهی‌های خود و دریافت مجوز حرفه‌ای وقت داشتند و چنین محرومیتی نگرانی‌ها مبنی بر محرومیت دوباره استقلال برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا را افزایش می‌دهد.
 
سایت فیفا
قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان