شیائومی هر ۷۶ ثانیه یک خودرو تولید می‌کند!

تحویل برخی از مدل‌های شیائومی SU۷ به‌دلیل استقبال زیاد و ظرفیت تولید محدود، تا هفت ماه طول می‌کشد.

شیائومی هر 76 ثانیه یک خودرو تولید می‌کند!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و براساس گزارش زومیت، استقبال چشمگیر از خودرو شیائومی SU7 باعث شده است تا زمان تحویل برخی از تیپ‌های این خودرو از جمله تیپ مکس به سه تا هفت ماه برسد. SU7 اولین خودرو شیائومی محسوب می‌شود و این شرکت با چالش‌هایی برای افزایش ظرفیت تولید مواجه است.

قیمت خودرو SU7 در تیپ استاندارد از 215٬900 یوان (حدود 27٬900 یورو) شروع می‌شود. قیمت مناسب در کنار طراحی مدرن و مشخصات فنی مطلوب باعث شده است تا بسیاری از چینی‌ها برای سفارش SU7 اقدام کنند.

شیائومی هر 76 ثانیه یک خودرو تولید می‌کند!

تیپ‌های پرو و مکس با مشخصات فنی بهتر و آپشن‌های بیشتر قیمت بالاتری دارند اما همچنان از رقبایی مانند پورشه تایکان و تسلا مدل اس ارزان‌تر هستند.

شیائومی به‌شدت در حال گسترش شبکه‌ی نمایشگاه‌های خود در سراسر چین است. درحال حاضر 59 نمایشگاه در چین وجود دارد که SU7 را در معرض دید مشتریان قرار می‌دهند. شیائومی قصد دارد تا پایان سال جاری میلادی 211 نمایشگاه در سراسر چین افتتاح کند.

کارخانه‌ی شیائومی در پکن قرار است سالانه 300 هزار خودرو تولید کند و در فاز اول با ظرفیت تولید 150 هزار خودرو شروع به‌کار می‌کند. در حال حاضر، کارخانه می‌تواند 40 دستگاه SU7 در ساعت تولید کند؛ یعنی هر 76 ثانیه یک خودرو از خط تولید خارج می‌شود.

شیائومی امیدوار است تا اواسط سال 2024 به ظرفیت تولید فاز یک برسد؛ هدفی که می‌تواند زمان تحویل را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

227227

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان