پس از شیائومی نوبت به خودروی هواوی رسید/ عکس

هواوی در میان هیاهو فراوان برای خودرو شیائومی، از آغاز تحویل لوکسید S۷ به مشتریان خبر داد.

پس از شیائومی نوبت به خودروی هواوی رسید/ عکس

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و براساس گزارش زومیت، همزمان با استقبال شدید از خودرو شیائومی SU7، یو چنگدونگ، مدیرعامل کسب‌وکار محصولات مصرفی هواوی، در ویبو اعلام کرد که تحویل سدان الکتریکی Luxeed S7 به مشتریان آغاز شده است.

خودرو لوکسید S7 محصول مشترک هواوی و چری محسوب می‌شود. به‌گفته‌ی چنگدونگ چالش‌های تولید خودرو که به کمبود تراشه و مشکلات خطوط تولید نسبت داده می‌شد برطرف شده است و لوکسید S7 در تعداد قابل توجهی آماده‌ی تحویل به مشتریان است.

پس از شیائومی نوبت به خودروی هواوی رسید/ عکس

خودرو هواوی در زمان معرفی هیجان زیادی در بازار ایجاد کرد و تا آذر 1402 بالغ‌بر 20 هزار دستگاه از آن توسط مشتریان پیش‌خرید شد. قیمت خودرو مورد بحث از 249٬800 یوان (حدود 34٬600 دلار) آغاز می‌شود که ارزان‌تر از تسلا مدل اس است.

S7 به‌عنوان اولین سدان از برند لوکسید در چندین تیپ از جمله پرو مکس، مکس پلاس و مکس RS عرضه می‌شود. این خودرو از باتری 800 ولتی با فناوری اختصاصی هواوی استفاده می‌کند و بهترین مدل آن می‌تواند تنها با یک بار شارژ مسافتی به طول 855 کیلومتر را طی کند.

تحلیلگران می‌گویند که لوکسید S7 فناوری‌های دیجیتالی پیشرفته‌ای را ارائه می‌دهد که آن را به یک رقیب قدرتمند در بازار روبه‌رشد خودروهای برقی چین تبدیل می‌کند.

227227

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان