پلمب کارگاه غیرمجاز تولید سوسیس و کالباس در ماهشهر

فرد خاطی در یک واحد مسکونی نسبت به راه‌اندازی کارگاه غیر بهداشتی تولید سوسیس و کالباس فاقد مجوزهای بهداشتی از مراجع ذیصلاح اقدام می‌کرد که ضمن تشکیل پرونده توسط واحد حقوقی دامپزشکی بندر ماهشهر برای فرد خاطی، اقلام غیر بهداشتی ضبط و با دستور مقام قضائی توسط کارشناسان این اداره معدوم شد.

رییس اداره دامپزشکی ماهشهر از شناسایی و پلمب یک کارگاه تولید غیرمجاز سوسیس و کالباس در این شهرستان خبر داد.

به گزارش مهر، روح‌الله قنواتی اظهار کرد: در بازرسی‌های کارشناسان بهداشتی دامپزشکی شهرستان ماهشهر، یک کارگاه غیرمجاز تولید سوسیس و کالباس کشف و با دستور مقام قضائی و همکاری پلیس اماکن پلمب شد.

وی افزود: فرد خاطی در یک واحد مسکونی نسبت به راه‌اندازی کارگاه غیر بهداشتی تولید سوسیس و کالباس فاقد مجوزهای بهداشتی از مراجع ذیصلاح اقدام می‌کرد که ضمن تشکیل پرونده توسط واحد حقوقی دامپزشکی بندر ماهشهر برای فرد خاطی، اقلام غیر بهداشتی ضبط و با دستور مقام قضائی توسط کارشناسان این اداره معدوم شد.

قنواتی با بیان اینکه جامعه دامپزشکی در مسائل بهداشتی و تأمین امنیت غذایی مسامحه نمی‌کند، گفت: کارشناسان بهداشتی دامپزشکی بندر ماهشهر ضمن بازدید و نظارت بهداشتی بر فعالیت مراکز مورد نظر در صورت مواجهه با موارد و تخلف‌های بهداشتی، با هماهنگی و اخذ دستور از مراجع قضائی نسبت به برخورد قانونی با متخلفان و حذف واحدهای آلوده اقدام فوری انجام می‌کنند.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان