طلا فردا هم به مسیر صعودی خود ادامه می‌دهد؟

با توجه به افزایش قیمت دلار، امروز بازار طلا نیز با رشد همراه بود. حال باید دید این روند فردا نیز ادامه دار خواهد بود یا خیر؟

قیمت طلا و سکه روز سه شنبه 14 فروردین با افزایش قیمت دلار همراه شد. قطعات سکه هر کدام چند کانال صعود قیمت را تجربه کردند. معامله‌گران بازارهای مالی افزایش قیمت‌ در بازار طلا را در ارتباط مستقیم با رشد قیمت دلار می‌دانند. آنها می‌گویند تیر سیاست حراج سکه در مرکز مبادله به سنگ خورد و نتیجه‌ای در تعدیل قیمت در بازار طلا نداشت.

طلا فردا هم به مسیر صعودی خود ادامه می‌دهد؟

به گزارش تجارت نیوز، گفتنی است رخدادهای نامساعد سیاسی و حمله هوایی روز دوشنبه به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق باعث تشدید انتظارات تورمی و افزایش قیمت در بازارهای مالی شد. این موضوع، فنر رشد قیمت دلار را رها کرد و اثری مستقیم بر بازار طلا گذاشت.

گفتنی است انس جهانی طلا در لحظه نگارش این گزارش با افزایش 22 دلاری روی رقم 2255 دلاری در حال معامله است و همین موضوع بر افزایش قیمت در بازار طلا اثر مضاعف گذاشته است.

سکه بهار آزادی 3 میلیون و 480 هزار تومان گران شد

سکه امامی روز سه‌شنبه 14 فروردین با افزایش سه میلیون و 212 هزار تومانی در کانال 42 میلیون تومانی قرار گرفت و با رقم 42 میلیون و 6 هزار تومان بسته شد. سکه‌ بهار افزایش سه میلیون و 480 هزار تومانی داشت و با رقم 39 میلیون و 495 هزار تومان معامله شد.

گفتنی است روز سه‌شنبه نیم‌سکه با افزایش دو میلیون و 200 هزار تومانی به کانال 25 میلیونی ورود کرد و با رقم 25 میلیون و 400 هزار تومان معامله شد. ربع سکه یک میلیون و 400 هزار تومانی گران شد و روی رقم 15 میلیون و 800 هزار تومانی ایستاد.

سکه گرمی با 600 هزار تومان افزایش، کمترین مقدار رشد را در قطعات سکه داشت و روی رقم هفت میلیون و 600 هزار تومانی قرار گرفت.

حباب سکه‌های سنگین، میلیونی گران شد

هر مثقال طلای 18 عیار 567 هزار تومان گران شد و با رقم 14 میلیون 902 هزار تومانی معامله شد. هر گرم طلای 18 عیار با افزایش 131 هزار تومانی روی رقم سه میلیون و 439 هزار تومانی ایستاد. قیمت طلای دست دوم نیز به رقم سه میلیون و 393 هزار تومان رسید.

حباب سکه روز سه‌شنبه روند افزایشی داشت و میلیونی بالا رفت. حباب سکه امامی یک میلیون و 856 هزارتومان، سکه بهار دو میلیون و 164 هزار تومان، نیم‌سکه یک میلیون و 530 هزار تومان، ربع سکه یک میلیون تومان و سکه گرمی 433 هزار تومان افزایش داشت.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان