پلیس: دستگیری ۱۸ هزار و ۵۰۰ سارق در نوروز

در ایام نوروز امسال بیشترین کاهش‌ها در حوزه سرقت، مربوط به کاهش حدود ۳۳ درصدی سرقت از منزل و کاهش ۲۲ درصدی سرقت از اتومبیل‌ها نسبت به مدت مشابه سال گذشته است.

سخنگوی فراجا با بیان اینکه در طرح نوروزی، بیش از 18 هزار و 500 سارق دستگیر شدند، گفت: امسال وقوع سرقت در ایام نوروز نسبت به مدت مشابه سال گذشته 22 درصد کاهش داشته است.
 
سردار سعید منتظرالمهدی افزود: پلیس در اجرای طرح نوروزی از 24 اسفند تا 14 فروردین، با به کارگیری بیش از 20 هزار گشت انتظامی خودرویی، موتوری و پیاده و همچنین استقرار ایستگاه‌های ثابت و سیار پلیسی در کنار مردم بود.
 
وی با بیان اینکه در این مدت زمان، بیش از 18 هزار و 500 سارق دستگیر شدند، ادامه داد: امسال وقوع سرقت در ایام نوروز نسبت به مدت مشابه سال گذشته 22 درصد کاهش داشته است.
 
سخنگوی فراجا، کاهش و کنترل سرقت را از اقدامات ویژه پلیس در این ایام برشمرد و گفت: در ایام نوروز امسال بیشترین کاهش‌ها در حوزه سرقت، مربوط به کاهش حدود 33 درصدی سرقت از منزل و کاهش 22 درصدی سرقت از اتومبیل‌ها نسبت به مدت مشابه سال گذشته است.
 
سردار منتظرالمهدی افزود: در این مدت زمان، کشف خودروهای سرقتی با افزایش 114 درصدی نسبت به سال گذشته، جزو بهترین عملکرد پلیس در حوزه کشفیات بود.
 
وی گفت: امسال با توجه به افزایش تردد جاده‌ای و ثبت بیش از 500 میلیون تردد، پلیس راهور با استقرار 26 هزار نیروی پلیس در سراسر کشور تلاش کردند خدمات ارزنده‌ای به مسافران نوروزی بدهند.
 
سخنگوی فراجا با اشاره به جان باختن تعداد قابل توجهی از هموطنان در سوانح و تصادفات جاده‌ای امسال، افزود: تا این لحظه تعداد جان‌باختگان در صحنه تصادف، حدود 33 درصد نسبت به سال گذشته کاهش داشته است.‌
 
سردار منتظرالمهدی با بیان اینکه در ایام نوروز امسال، 27 درصد از کل تصادفات بین ساعات 16 تا 20 اتفاق افتاده است، گفت: علت اصلی تصادفات سرعت و سبقت غیرمجاز، ناتوانی راننده در کنترل خودرو و خواب آلودگی رانندگان در 30 کیلومتری ورودی به شهرهای مقصد بوده است.‌
قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان