هافبک بایرن مونیخ: اگر مصدومیت نبود، با همسرم آشنا نمی‌شدم!

کینگزلی کومان: گاهی اوقات مصدومیت، یک نعمت است، چون در جام جهانی ۲۰۱۸ با همسرم آشنا شدم! اگر در جام جهانی بودم، زن نداشتم.

 کینگزلی کومان، هافبک فرانسوی بایرن مونیخ، از مصدومیت‌هایی که متحمل شده ناراحت نیست و از اتفاقات بابت آن‌ها خوشحال است!

به گزارش "ورزش سه"، کینگزلی کومان در 27 ژانویه مقابل آگزبورگ از ناحیه زانوی چپ دچار پارگی MCL شد و تا به امروز از میادین دور بوده است.

به دلیل این مصدومیت او نتوانست در بازی حساس مقابل دورتموند بازی کند و به تازگی نرم دویدن را در تمرینات بایرن آغاز کرده است.

با وجود مصدومیت‌هایی که کومان تا به امروز تحمل کرده، او معتقد است که نباید از هیچ چالشی در زندگی خسته شد و اگر در سال 2018 مصدوم نمی‌شد شاید با همسرش آشنا نمی‌شد!

کومان در مصاحبه با سایت رسمی باشگاه بایرن درباره مصدومیت‌هایش گفت: "گاهی اوقات مصدومیت، یک نعمت است، چون در جام جهانی 2018 با همسرم آشنا شدم! اگر در جام جهانی بودم، زن نداشتم. حالا من زن و بچه دارم، گاهی اوقات این یک نعمت است. همیشه باید ادامه بدهی گاهی اوقات، اتفاقات به دلیل خاصی رخ می‌دهند. گاهی اوقات نه. همیشه باید بجنگی، زندگی همین است."

شانس قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا؟

من هرگز از این جام خسته نمی‌شوم. این جام بهترین تجربه من در بایرن است. رسیدن به آن بسیار بسیار سخت بود، اما ما آن را انجام دادیم. این قهرمانی همیشه در قلب من خواهد بود. می‌خواهم دوباره آن احساس را داشته باشم. ما باید هر چه داریم به‌کار بگیریم. کار آسانی نیست، اما شاید امسال این کار را انجام دهیم. در حال حاضر همه چیز خوب نیست، اما ما هنوز امیدواریم. و با امید، هر چیزی ممکن است."

هافبک بایرن مونیخ: اگر مصدومیت نبود، با همسرم آشنا نمی‌شدم!

کمک به بازیکنان جدید؟

من سعی می‌کنم با همه بازیکنان دوست باشم؛ مانند ماتیس دی‌لیخت یا دایوت اوپامکانو وقتی اولین بو همینطور ژوائو نوس. بدیهی است که با بازیکنان فرانسوی راحت‌ترم چون فرانسوی زبان اصلی من است. همچنین با بازیکنان غیر آلمانی صمیمیت خوبی دارم چون احساس ترک خانه و آمدن به یک شهر جدید را می‌دانم. این کار آسان نیست، وقتی که جوان هستید اتفاقا بیشتر سخت می‌شود.

زندگی در بایرن مونیخ؟

من در 19 سالگی به این‌جا آمدم، هنوز یک پسر جوان بودم. اکنون نزدیک به 28 سال دارم. بسیاری از خاطرات من در اینجا شکل گرفت. این باشگاه برای من ارزش زیادی دارد. من بسیار راضی، خوشحال و همچنین بسیار مفتخرم اما هنوز هیچ چیز تمام نشده است.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان