محکومیت ایران و سوریه به ۱۹۱ میلیون دلار در دادگاهی آمریکایی به دلیل یک قتل

شبکه خبری فاکس نیوز آمریکا روز چهارشنبه به وقت محلی گزارش داد: دادگاهی در آمریکا، ایران و سوریه را به پرداخت ۱۹۱ میلیون دلار به اتهام قتل یک شهروند آمریکایی مقیم اسرائیل در سال ۲۰۱۸ توسط حماس محکوم کرد.

یک دادگاه در آمریکا، ایران و سوریه را به بهانه  اتهام قتل فعال آمریکایی - اسرائیلی از سوی حماس به پرداخت 191 میلیون دلار محکوم کرد.
 
به گزارش ایرنا، شبکه خبری فاکس نیوز آمریکا روز چهارشنبه به وقت محلی گزارش داد: دادگاهی در آمریکا، ایران و سوریه را به پرداخت 191 میلیون دلار به اتهام قتل یک شهروند آمریکایی مقیم اسرائیل در سال 2018 توسط حماس محکوم کرد.
 
شبکه خبری فاکس نیوز اعلام کرد: دادگاه منطقه ای ناحیه کلمبیا  اعلام کرد که خانواده  آری فولد به دلیل حمایت ایران و سوریه از تروریسم مستحق دریافت غرامت هستند. 
 
در این گزارش آمده است: ایران و  سوریه وکیلی برای دفاع از خود در این پرونده ارسال نکردند که منجر به صدور این حکم بصورت غیابی شد.
 
«رویس لمبرت» قاضی ارشد در این حکم مدعی شد: «حمله با چاقو که منجر به کشته شدن آقای فولد شد، یک رویداد غم انگیز بود و پول نمی تواند به طور کامل آسیبی را که این متهمان وارد کرده اند، جبران کند.  ایران و سوریه بار دیگر از حماس حمایت مادی کردند و بدین وسیله به قتل بی رحمانه شوهر، پدر، پسر و برادر این شاکیان کمک کردند.»
قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان