محکومیت ایران و سوریه به ۱۹۱ میلیون دلار در دادگاهی آمریکایی به دلیل یک قتل

شبکه خبری فاکس نیوز آمریکا روز چهارشنبه به وقت محلی گزارش داد: دادگاهی در آمریکا، ایران و سوریه را به پرداخت ۱۹۱ میلیون دلار به اتهام قتل یک شهروند آمریکایی مقیم اسرائیل در سال ۲۰۱۸ توسط حماس محکوم کرد.

محکومیت ایران و سوریه به 191 میلیون دلار در دادگاهی آمریکایی به دلیل یک قتل

به گزارش خبرآنلاین، یک دادگاه در آمریکا، ایران و سوریه را به بهانه اتهام قتل فعال آمریکایی - اسرائیلی از سوی حماس به پرداخت 191 میلیون دلار محکوم کرد.
شبکه خبری فاکس نیوز آمریکا روز چهارشنبه به وقت محلی گزارش داد: دادگاهی در آمریکا، ایران و سوریه را به پرداخت 191 میلیون دلار به اتهام قتل یک شهروند آمریکایی مقیم اسرائیل در سال 2018 توسط حماس محکوم کرد.
به گزارش ایرنا، شبکه خبری فاکس نیوز اعلام کرد: دادگاه منطقه ای ناحیه کلمبیا اعلام کرد که خانواده آری فولد به دلیل حمایت ایران و سوریه از تروریسم مستحق دریافت غرامت هستند.
در این گزارش آمده است: ایران و سوریه وکیلی برای دفاع از خود در این پرونده ارسال نکردند که منجر به صدور این حکم بصورت غیابی شد.
«رویس لمبرت» قاضی ارشد در این حکم مدعی شد: «حمله با چاقو که منجر به کشته شدن آقای فولد شد، یک رویداد غم انگیز بود و پول نمی تواند به طور کامل آسیبی را که این متهمان وارد کرده اند، جبران کند. ایران و سوریه بار دیگر از حماس حمایت مادی کردند و بدین وسیله به قتل بی رحمانه شوهر، پدر، پسر و برادر این شاکیان کمک کردند.»
310310
قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان