بی تفاوتی عجیب اتحادیه جهانی به ستاره های کشتی ایران

ایسنا نوشت: اتحادیه جهانی کشتی لیست اولیه ۳۶۶ کشتی گیر حاضر در رقابت های قهرمانی آسیا به میزبانی بیشکک قرقیزستان را منتشر کرد.

بی تفاوتی عجیب اتحادیه جهانی به ستاره های کشتی ایران

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ رقابت های کشتی قهرمانی آسیا از 23 تا 28 فروردین با حضور 366 کشتی گیر به میزبانی بیشکک پایتخت قرقیزستان برگزار می شود.

در گزارش ایسنا آمده است: اتحادیه جهانی کشتی با بیان اینکه قرقیزستان پس از 6 سال بار دیگر میزبانی این رقابت ها را بر عهده گرفته است، به حضور چهره های شاخص کشتی جهان در این مسابقات اشاره کرد.

آکژول محموداف دارنده 2 مدال طلای جهان، یک نقره المپیک و 3 طلای آسیا، یکی از چهره های شاخص کشور میزبان است که در وزن 77 کیلوگرم کشتی فرنگی مدعی اصلی کسب عنوان قهرمانی است.

احمد تاج الدین اف آزادکار روسی تیم بحرین نیز که در سال گذشته میلادی با اقتدار به مدال های طلای آسیا، جهان و بازی های آسیایی در وزن 97 کیلوگرم دست یافت، دیگر چهره شاخص این رقابت ها از نگاه اتحادیه جهانی کشتی است که برای دفاع از عنوان قهرمانی به میدان خواهد رفت.

کشتی گیران هند نیز پس از مدت ها برای نخستین بار و پس از برداشته شدن تعلیق فدراسیون کشتی این کشور در ماه گذشته میلادی، با نام و پرچم کشورشان در این مسابقات به میدان خواهند رفت.

هر چند اتحادیه جهانی کشتی این خبر را با تصویر امیرحسین زارع نماینده سنگین وزن کشتی آزاد ایران در این رقابت ها و دارنده 2 مدال طلا و یک برنز جهان و یک برنز المپیک، منتشر کرده است، اما نکته عجیب این بود که در متن خبر خود اشاره ای به نام چهره های شاخص و عنوان دار جهان و المپیک کشتی آزاد و فرنگی‌ ایران همچون امیرحسین زارع، رحمان عموزاد، محمدحسین محمدیان، امیرمحمد یزدانی، رضا اطری در کشتی آزاد و امین میرزازاده و محمدهادی ساروی در کشتی فرنگی که در این رویداد به میدان می روند نداشته است.

البته در ابتدای لیست فرنگی کاران حاضر در این مسابقات تصویر امین‌میرزازاده سنگین وزن کشتی فرنگی ایران و دارنده یک مدال طلای جهان و 2 طلاس آسیا منتشر شده و اتحادیه جهانی در توضیح تصویر عنوان کرده میرزازاده برای دفاع از عنوان قهرمانی خود در آسیا به میدان می رود.

ترکیب تیم ملی کشتی آزاد ایران در این رقابت ها به شرح زیر است:

57 کیلوگرم: ابراهیم خواری
61 کیلوگرم: رضا اطری
65 کیلوگرم: رحمان عموزاد
70 کیلوگرم: امیرمحمد یزدانی
74 کیلوگرم: حسین ابوذری
79 کیلوگرم: محمد نخودی
86 کیلوگرم: هادی وفایی پور
92 کیلوگرم: امیرحسین فیروزپور
97 کیلوگرم: محمدحسین محمدیان
125 کیلوگرم: امیرحسین زارع

ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی ایران در رقابت های قهرمانی آسیا نیز به شرح زیر است:

55 کیلوگرم: پویا دادمرز
60 کیلوگرم: امیررضا ده بزرگی
63 کیلوگرم: ایمان محمدی
67 کیلوگرم: سعید اسماعیلی
72 کیلوگرم: محمدرضا رستمی
77 کیلوگرم: امیر عبدی
82 کیلوگرم: رسول گرمسیری
87 کیلوگرم: ناصر علیزاده
97 کیلوگرم: محمدهادی ساروی
130 کیلوگرم: امین میرزازاده

251 251

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان