بیش از ۵۰۰۰ مادر و کودک لرستانی سبد تغذیه رایگان دریافت می کنند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: پنج هزار و ۱۷۸ مادر و کودک در این استان مشمول طرح دریافت سبد تغذیه رایگان هستند.

بیش از 5000 مادر و کودک لرستانی سبد تغذیه رایگان دریافت می کنند

به گزارش خبرآنلاین لرستان ، سید فرهاد ناصری نیا در گفت و گو با خبرنگاران گفت : وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی براساس ماده 24 قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مکلف است با معرفی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره)، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) و بنیاد مستضعفان، سبد تغذیه رایگان را به مادران باردار، شیرده و دارای کودک زیر پنج سال نیازمند تخصیص دهد.

وی افزود: در این راستا افراد نیازمند پس از شناسایی مشمول دریافت خدمات سبد تغذیه و بسته بهداشتی رایگان به صورت ماهانه می شوند.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: در این خصوص سه هزار و 125 مادر دارای فرزند شیرخوار توسط دانشگاه علوم پزشکی معرفی شده است که ماهانه چهار میلیون ریال کالابرگ خرید اقلام پروتئینی، لبنیات و حبوبات را دریافت می کنند.

ناصری نیا تصریح کرد: همچنین به منظور رفع سوء تغذیه کودکان زیر پنج سال دهک های یک تا پنج نیز کالابرگ 10 میلیون ریالی و کودکان دهک پنج تا هفت کالابرگ 6 میلیون ریالی تعلق می گیرد که در این راستا نیز 2 هزار و 53 کودک در استان مشمول هستند.

46

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان