قالیباف : جمعه پیش رو متفاوت ترین روز قدس جهان اسلام است

محمد باقر قالیباف ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات ملت عزیز ایران در لیالی قدر و ماه مبارک رمضان و تبریک سال نو گفت: روز قدس یادگار حضرت امام (ره) بود که با درایت و تیزبینی و تحلیل دقیقی که نسبت به مسائل منطقه و جهان و شناختی که از قدرت‌های استعماری و استکباری داشتند، این پیشنهاد را بعد از پیروزی انقلاب دادند.

 رئیس مجلس شورای اسلامی جمعه پیش رو متفاوت ترین روز قدس جهان اسلام بیان کرد و اطمینان داد: امت اسلامی و انسان های آزادی‌خواه در سراسر دنیا و بدون شک در راس آن ملت عزیز ما با هر سلیقه و گرایشی به میدان می آیند و این جنایت‌های رژیم صهیونیستی را محکوم خواهند کرد.
 
به گزارش ایرنا، «محمد باقر قالیباف» ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات ملت عزیز ایران در لیالی قدر و ماه مبارک رمضان و تبریک سال نو گفت: روز قدس یادگار حضرت امام (ره) بود که با درایت و تیزبینی و تحلیل دقیقی که نسبت به مسائل منطقه و جهان و شناختی که از قدرت‌های استعماری و استکباری داشتند، این پیشنهاد را بعد از پیروزی انقلاب دادند.
 
وی افزود: به نظر بنده ریشه این حرف به سال 1343 بازمی‌گردد که حضرت امام (ره) در آن زمان و درخصوص موضوع کاپیتالیسیون فرمودند همه مشکلات ما در ایران و کشورهای اسلامی ریشه در رژیم صهیونیستی و در راس آن آمریکا دارد، این حرف را امام خمینی(ره) در آن تاریخ بیان کردند.
 
رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: بعد از انقلاب اسلامی هم آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را روز دفاع از فلسطین و مبارزه با رژیم صهیونیستی مطرح کردند که برخاسته از همان روشن بینی و روشن ضمیری حضرت امام (ره) و توجه به مسائل اسلامی و انسانی است.
 
قالیباف با بیان اینکه بعد از عملیات طوفان الاقصی می‌بینیم که دریدگی و روحیه کودک‌کشی رژیم صهیونیستی و حمایت آمریکا امروز برای همه انسان ها در این کره خاکی مشخص شده که هیچ احترامی بر ارزش های انسانی و حقوق بین الملل نمی‌گذارند، تاکید کرد: می بینیم که در این 25 هفته‌ای که در غزه جنایت کرده؛ زن، کودک، بزرگ و کوچک، مسلح و غیر مسلح را مورد تهاجم قرار می‌دهد و امروز بیش از یکصد هزار نفر در غزه شهید، مجروح و مفقود داریم.
 
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: بدون شک امروز تکلیف همه ما است که در جمعه آخر ماه مبارک رمضان یعنی جمعه پیش رو در راهپیمایی روز قدس حضور پیدا کنیم و باید با همه جمعه های این روز از تاریخ متفاوت‌تر باشد و بنده مطمئن هستم که همه امت اسلامی و همه انسان‌های آزادی خواه در سراسر دنیا و بدون شک در راس آن ملت عزیز ما با هر سلیقه و گرایشی به میدان می آیند و این جنایت‌های رژیم صهیونیستی را محکوم خواهند کرد.
قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان