پیش‌بینی هوای تهران طی دو روز آینده

وضعیت جوی استان تهران طی دو روز آینده آسمانی صاف تا قسمتی ابری پیش بینی می‌شود.

پیش‌بینی هوای تهران طی دو روز آینده

به گزارش خبرآنلاین، بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، آسمانی صاف تا قسمتی ابری در بعضی ساعات همراه با وزش باد برای تهران پیش بینی می شود.

ایسنا در خبری نوشت: بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای همدیدی وضعیت جوی استان تهران طی دو روز آینده آسمانی صاف تا قسمتی ابری در بعضی ساعات همراه با وزش باد (نواحی جنوبی و ارتفاعات گاهی با افزایش باد) پیش بینی می‌شود.

از عصر شنبه تا سه شنبه هفته پیش رو (18 تا 21 فروردین‌ماه) با گذر متناوب امواج ضعیفی از نواحی شمالی، در بعضی ساعات آسمانی نیمه ابری، همراه با افزایش سرعت وزش باد در سطح استان، گاهی وزش باد شدید در نواحی جنوبی و غربی و رگبار پراکنده باران در پاره‌ای نقاط نیمه شمالی استان مورد انتظار است.

از امروز تا شنبه روند افزایش نسبی دما و دوشنبه کاهش نسبی دما در سطح استان پیش‌بینی می‌شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، اسلام شهر، بهارستان، پیشوا، رباط کریم و ورامین با بیشینه دمای 27 درجه سانتیگراد گرم‌ترین نقاط استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده‌اند.

آسمان تهران فردا (17 فروردین‌ماه) صاف در بعدازظهر افزایش باد با حداقل دمای 15 و حداکثر دمای 25 درجه سانتیگراد و طی ‌شنبه (18 فروردین‌ماه) کمی ابری تا نیمه ابری گاهی افزایش باد با حداقل دمای 15 و حداکثر دمای 26 درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

47236

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان