کارت سوخت طلا شد

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: تکلیف ما استفاده ۹۰ درصدی مردم از کارت سوخت شخصی است و این موضوع در قانون عنوان شده و باید رعایت شود و اکنون هم در حال اطلاع رسانی این قانون هستیم.

جعفر سالاری نسب درباره انتشار اخباری مبنی بر فروش کارت‌های سوخت شخصی اظهار داشت: ما طی هفته آینده اطلاع رسانی لازم را در خصوص استفاده مردم از کارت سوخت شخصی انجام می‌دهیم. طی قانون بودجه 1403؛ مردم باید 90 درصد سوختگیری را با کارت سوخت شخصی انجام دهند.
 
به گزارش ایلنا، وی افزود: پیش نیاز استفاده از کارت سوخت شخصی این است که فراجا مقدمات کار را به نحوی فراهم کند که کارت سوخت یک هفته‌ای در اختیار مردم قرار گیرد. یعنی از تولید تا صدور و تحویل یک هفته طول بکشد.
 
مدیر عامل شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی گفت: ما در نوروز 1403 برای اینکه مردم در مسافرت‌ها دچار مشکل نشوند کارت سوخت جایگاه‌ها را افزایش دادیم و اکنون بنا داریم این محدودیت را به روال قبل برگردانیم.
 
وی تاکید کرد: تکلیف ما استفاده 90 درصدی مردم از کارت سوخت شخصی است و این موضوع در قانون عنوان شده و باید رعایت شود و اکنون هم در حال اطلاع رسانی این قانون هستیم.
 
سالاری نسب بیان داشت: کسانی که کارت سوخت شخصی دراختیار ندارند باید تقاضا بدهند و طی یک هفته نیز کارت خود را تحویل خواهند گرفت.
 
وی ضمن تکذیب فروش کارت‌های سوخت شخصی گفت: کارت‌های اضطراری جایگاه‌ها در اختیار شرکت پخش قرار دارد و نظارت صورت می‌گیرد و باید از داشبورد صورتحساب در اختیار شرکت قرار گیرد بنابراین امکان ندارد کارت از جایگاه خارج شود. ضمن اینکه هر کارت کد مخصوص دارد و در صورتی که از جایگاه خارج شود در جایگاه دیگر جواب نمی‌دهد.
 
مدیر عامل شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی ادامه داد: در کارت شخصی دارنده خودرو نیز 60 لیتر بنزین یارانه‌ای و 100 لیتر بنزین با نرخ آزاد موجود است بنابراین منطقی نیست این میزان 160 لیتر با نرخ‌هایی که در فضای مجازی با ارقام یک تا 5 میلیون عنوان شده؛ فروخته شود.
 
وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر مردم باید از کارت سوخت شخصی سوختگیری کنند و فعلا به هر دلیل کارت خود را همراه نداشته باشند؛ می‌توانند از کارت اضطرار استفاده کنند، اما با توجه به کوتاه شدن صدور کارت ما محدودیت استفاده از کارت جایگاه را افزایش خواهیم داد.
 
سالاری نسب یادآور شد: با توجه به تداوم مسافرت‌ها طی هفته آینده پیش بینی لازم برای استفاده از کارت جایگاه و تامین سوخت صورت گرفته است.
قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان