پاداش خجالت‌آور برای ساحلی بازان!

وزارت ورزش جوانان پاداش ناچیزی برای اعضای تیم ملی فوتبال ساحلی بعد سومی در جام جهانی نظر گرفت.

پاداش خجالت‌آور برای ساحلی بازان!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان در جام جهانی 2024 امارات توانست عملکرد درخشانی از خود نشان داد و توانست عنوان سومی جهان را به دست آورد.

به نقل از فارس بعد از کسب سومی در جهان هیچ کدام از مسولان وزارت ورزش در فرودگاه حاضر نشدند که مورد اعتراض بازیکنان این تیم و کادر فنی قرار گرفت.

حضور مسئولان وزارت ورزش بعد از قهرمانی هر تیم در تورنمنت‌های بین‌المللی یک امر عادی و طبیعی است و برای مثال همین چند روز پیش بود که کیومرث هاشمی وزیر ورزش به جهت حمایت از تیم‌ملی فوتسال کشورمان در قهرمانی آسیا در تایلند حضور پیدا کرد.

بی توجهی وزارت ورزش به ساحلی‌بازان همچنان ادامه دارد؛ همین هفته گذشته بود که مراسم تجلیل از مدال آوران قهرمان برگزار شد.

در این مراسم ‌که اعضای کادرفنی و بازیکنان ساحلی حضور داشتند پاداشی که وزارت ورزش برای هر یک از بازیکنان و کادر فنی در نظر گرفته بودند 25 میلیون تومانی و 5 میلیون تومان به صورت کارت هدیه بانکی بوده است.

با توجه به پاداش‌های ناچیز پرداخت شده از طرف وزارت ورزش به ملی‌پوشان ساحلی به خصوص کادر فنی این سوال پیش می آید که چرا رقم پاداش کادرفنی و بازبکنان این همه اختلاف دارد؟

آیا عنوان سومی در جهان برای تیمی که با کمترین امکانات و با بازیکنان جوان توانسته این عنوان را بدست آورد کم است.

257 251

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان