جریمه ۳۰ میلیاردی، فرجام قاچاق ظروف آشپزخانه

مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان: با گزارش مأموران پلیس امنیت اقتصادی پیرامون کشف محموله کالای قاچاق از یک خودرو کشنده تریلی در محور همدان به ملایر، پرونده این تخلف برای بررسی به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان از جریمه 30 میلیارد و 240 میلیون ریالی قاچاقچی کالا خبر داد.

به گزارش مهر، مرضیه یونسی مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان گفت: شعبه اول بدوی و ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز ملایر به پرونده قاچاق 40 نوع کالا و لوازم آشپزخانه به ارزش 15 میلیارد و 120 میلیون ریال رسیدگی کرد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان افزود: این شعبه پس از بررسی پرونده و با توجه به ارائه نشدن مدارک گمرکی، اتهام انتسابی را محرز و علاوه بر ضبط کالا، متهم را به پرداخت 15 میلیارد و 120 میلیون ریال جزای نقدی معادل ارزش تخلف محکوم کرد.

به گفته یونسی، همچنین شعبه به دلیل بیشتر بودن ارزش وسیله نقلیه از کالای قاچاق، متهم را معادل ارزش کالا کشف شده به پرداخت 15 میلیارد و 120 میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان افزود: با گزارش مأموران پلیس امنیت اقتصادی پیرامون کشف محموله کالای قاچاق از یک خودرو کشنده تریلی در محور همدان به ملایر، پرونده این تخلف برای بررسی به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان