بیشترین مهاجران ایالات متحده از کدام قاره‌ها هستند؟ (+ اینفوگرافی)

آمریکای لاتین به تنهایی نیمی از جمعیت مهاجر را تشکیل می دهد. مکزیک با داشتن ۱۰.۷ میلیون مهاجر در ایالات متحده، بیشترین تعداد مهاجر را در این کشور دارد که این امر به دلیل نزدیکی جغرافیایی و روابط تاریخی این کشورهاست.

ایالات متحده بیش از هر کشور دیگری میزبان مهاجران است و تعداد مهاجران این کشور، از مجموع چهار کشور بعدی: آلمان، عربستان سعودی، روسیه و بریتانیا پیشی گرفته است.

به گزارش روزیاتو، اینفوگرافی زیر تعداد مهاجرانی که از هر قاره به آمریکا مهاجرت کرده اند را نشان می دهد. در اینجا مهاجر فردی تعریف می شود که متولد آمریکا نیست، اما در حال حاضر در این کشور سکونت دارد.

بیشترین مهاجران ایالات متحده از کدام قاره‌ها هستند؟ + اینفوگرافی

مهاجران ایالات متحده بر اساس قاره‌ها

در این نمودار، می‌توان دید که آسیا و آمریکای لاتین مبدا اکثر مهاجران آمریکا هستند که مجموعاً 81 درصد از 46.2 میلیون مهاجر آمریکا را تشکیل می‌دهند.

بیشترین مهاجران ایالات متحده از کدام قاره‌ها هستند؟ + اینفوگرافی

آمریکای لاتین به تنهایی نیمی از جمعیت مهاجر را تشکیل می دهد. مکزیک با داشتن 10.7 میلیون مهاجر در ایالات متحده، بیشترین تعداد مهاجر را در این کشور دارد که این امر به دلیل نزدیکی جغرافیایی و روابط تاریخی این کشورهاست. عوامل اقتصادی، از جمله اختلاف دستمزد و فرصت های شغلی، بسیاری از مکزیکی ها در به جستجوی آینده ای بهتر به سمت مرزهای شمالی سوق می دهد.

از آسیا، دو مبدا بزرگ کشور چین (2.2 میلیون) و هند (2.8 میلیون) هستند.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان