امباپه برای انتقال به رئال، ۵۰ میلیون یورو از دستمزد خود را فدا کرد

کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی، با انتقال به رئال مادرید، علیرغم اینکه به عنوان گران‌ترین بازیکن دنیا شناخته می‌شود، متحمل ضرر مالی قابل توجهی شده است.

ستاره فرانسوی برای انتقال به رئال مادرید در ابتدای راه از «150 میلیون یورو» گذشت.

به گزارش فارس؛ «کاهش دو سومی دستمزد امباپه در رئال»، این گزارش امروز (یکشنبه) نشریه لوپاریزین فرانسه از ضرر بزرگ ستاره فرانسوی با انتقال به رئال مادرید است.

امباپه سالیانه 75 میلیون یورو از پاریس دستمزد می گرفت ولی در رئال این رقم به 25 میلیون یورو کاهش می‌یابد تا به اندازه دستمزد سالیانه مسی در آمریکا (50 میلیون یورو) ضرر کند.

بر اساس توافق طرفین در زمستان گذشته کیلیان امباپه ماه آینده با قراردادی 5 ساله راهی رئال مادرید می شود.

گران ترین فوتبالیست دنیا با ارزش 180 میلیون یورو بعد از پایان قراردادش با پاریس به عنوان بازیکن آزاد راهی رئال می شود تا پرس، رئیس باشگاه مادریدی برای جذب بهترین بازیکن دنیا هزینه ای پرداخت نکند.

نشریه فرانسوی می نویسد که امباپه برای انتقال به رئال مسائل مالی را قربانی کرد و علاوه بر دستمزد پایینش، «پاداش 100 میلیون یورویی بند وفاداری قراردادش از پاریس را دریافت نکرد».

بر اساس گزارش نشریه مارکا، «دستمزد امباپه به دلیل قوانین لالیگا نمی تواند بیش از 25 میلیون یورو باشد و با این شرایط هم او بیشترین دستمزد را در فصل آینده در رئال دریافت خواهد کرد».

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان