هری کین آقای گل اروپا در بین گلزنان بالای ۳۰ سال

هری کین، مهاجم بایرن مونیخ، با وجود عدم قهرمانی تیمش در بوندسلیگا، در اولین فصل حضورش در این لیگ، آمار گلزنی فوق‌العاده‌ای را به ثبت رساند.

نگاهی به 10 گلزن باتجربه فصل 24-2023 انداخته‌ایم.

به گزارش طرفداری، هری کین از بایرن مونیخ علیرغم اینکه در این فصل نتوانست با باواریایی‌ها به جام و قهرمانی دست پیدا کند، اما آمار گل بی‌نظیری را در اولین فصل حضورش در بوندسلیگا به ثبت رساند.

سایت ترانسفرمارکت که یکی از پایگاه‌های مهم داده و اطلاعات آماری در دنیای فوتبال است اقدام به معرفی برترین گلزنان بالای 30 سال مسابقات باشگاهی اروپا در پنج لیگ معتبر اروپایی در تمامی رقابت‌ها کرده که هری کین از بایرن مونیخ با 44 گل در 45 بازی در جایگاه نخست قرار گرفته است. پس از گلزن انگلیسی باواریایی‌ها، پیر امریک اوبامیانگ از مارسی با 27 گل قرار گرفته است. اوبامیانگ 34 ساله همچنان با این سن و سال هم یکی از برترین گلزنان رقابت‌های اروپایی در این فصل بوده است.

جایگاه سوم برترین گلزنان بالای 30 سال هم به محمد صلاح از لیورپول با 25 گل اختصاص یافته است. صلاح با وجود مصدومیت در چندین بازی این فصل لیورپول اما او هم از برترین گلزنان و پاسورهای این فصل لیگ برتر انگلیس بوده است. در ادامه نگاهی به 10 بازیکن بالای 30 سال که بیشترین گل زده را در این فصل زده‌اند، می‌اندازیم.

10 گلزن برتر بالای 30 سال پنج لیگ معتبر در فصل 24-2023
10 گلزن برتر بالای 30 سال پنج لیگ معتبر در فصل 24-2023
قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان