کارگردان سریال هفت سر اژدها: هزار ساعت با قضات دادگستری جلسه داشتیم

ابوالقاسم طالبی کارگردان مجموعه تلویزیونی «هفت سر اژدها» گفته است در مسیر ساخت این مجموعه حدود هزار ساعت با قضات دادگستری و قوه قضائیه به بررسی و تحقیق پرونده‌های واقعی فساد پرداختیم.

سینما اعتماد ، کارگردان مجموعه تلویزیونی «هفت سر اژدها» گفت: درمسیر ساخت این مجموعه حدود 1000 ساعت با قضات دادگستری و قوه قضائیه به بررسی و تحقیق پرونده‌های واقعی فساد پرداختیم.

به نقل از کیهان ، ابوالقاسم طالبی کارگردان مجموعه تلویزیونی «هفت سر اژدها» در گفت و گو با بیان اینکه در مسیر ساخت این مجموعه پژوهش‌های زیادی انجام شده است افزود: در همین رابطه حدود 1000 ساعت جلسه تحقیق و بررسی پرونده‌های مفاسد اقتصادی و پرونده‌های برخی از آقازاده‌ها را با قضات دادگستری و قوه قضائیه داشتیم و با همه افرادی هم که دست‌اندرکار مفاسد اقتصادی کلان و فساد در کشور بودند جلساتی را داشتیم.

 وی ادامه داد: پرونده‌های واقعی فساد را ابتدا به صورت قصه درآوردیم و بعد هم به فیلمنامه تبدیل کردیم و البته موارد را هم به‌صورت تخیلی به قصه اضافه کردیم. روایت اصل مفاسد در این مجموعه کاملاً واقعی و درست بوده و تلاش هم کردیم که آدم‌ها شبیه کسی نباشند اگرچه برخی پیش‌بینی‌های مخاطبان که در رابطه با برخی از آقازاده‌ها که در ذهن داشتند فضای چالشی را در جامعه ایجاد کرده است

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان