رئیس سازمان حج : تفقد رهبر انقلاب به سازمان حج و زیارت روحی دوباره به این نهاد دمید

رئیس سازمان حج و زیارت گفت: از ابراز محبت و التفات رهبر انقلاب و تفقد ایشان به فرزندانشان در سازمان حج و زیارت و بعثه مقام معظم رهبری و همه کارگزاران حج در راستای خدمت رسانی به ضیوف الرحمن تشکر می‌کنیم.

رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به بیانات رهبر انقلاب در دیدار اخیر با کارگزاران حج گفت: تفقد معظم له به سازمان حج و زیارت، بعثه مقام معظم رهبری، دستگاه‌های همکار و کارگزاران حج، روحی دوباره به این سازمان و بعثه مقام معظم رهبری دمید.
 
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سیدعباس حسینی در مراسم بدرقه اعزام نخستین گروه زائران حج تمتع 1403 در پایانه سلام فرودگاه امام خمینی گفت: از ابراز محبت و التفات مقام معظم رهبری و تفقد ایشان به فرزندانشان در سازمان حج و زیارت و بعثه مقام معظم رهبری و همه کارگزاران حج در راستای خدمت رسانی به ضیوف الرحمن تشکر می‌کنیم.
 
رئیس سازمان حج و زیارت افزود: همچنین از همه دستگاه‌های همکار و دست اندرکاران به ویژه هواپیمایی جمهوری اسلامی، پلیس و سپاه فرودگاه و شهر فرودگاهی امام خمینی که با همه وجود برای خدمت رسانی به حجاج تلاش می‌کنند، تشکر می‌کنیم.
 
حسینی با بیان اینکه زائران باید قدر لحظه لحظه‌های حضور در سرزمین وحی را که آرزوی بسیاری از هموطنان است بدانند گفت: زائران باید به برخی نکات توجه جدی داشته باشند؛ رعایت قوانین و مقررات کشور میزبان، همدلی و همراهی با مجموعه سازمان حج و زیارت و بعثه مقام رهبری و همچنین همزیستی با همسفران در این سفر حایز اهمیت است.
 
وی با اشاره به زحمات دست اندرکاران سازمان هواپیمایی در خدمت رسانی به زوار گفت: همکاران ما زحمات زیادی متحمل شدند تا عملیات عمره را هر چند محدود برگزار کنند و پایان عملیات عمره و برگشت آخرین پرواز زائران عمره با آغاز عملیات حج و اعزام اولین کاروان‌های حجاج سالجاری مصادف شده که آنرا به فال نیک می‌گیریم و امیدواریم به لطف خداوند، اعزام‌های عمره پس از پایان موفق مراسم حج تمتع آغاز شود.
 
پرواز نخستین گروه عوامل حج تمتع 1403 ساعت 20 شامگاه شنبه 22 اردیبهشت از فرودگاه امام خمینی به مقصد مدینه منوره انجام و دومین گروه از عوامل حج، ظهر یکشنبه 23 اردیبهشت رهسپار عربستان شد.
 
نخستین گروه زائران کشورمان هم بامداد (24 اردیبهشت) از پایانه سلام فرودگاه امام خمینی عازم مدینه شدند و مراسم بدرقه آنان هم (23 اردیبهشت) در پایانه سلام فرودگاه امام خمینی با حضور مسئولان حوزه حج و زیارت و هواپیمایی و دیگر شخصیت‌ها انجام شد.
 
امسال در موسم حج تمتع 87 هزار و 550 نفر از زائران و عوامل از کشورمان حضور خواهند داشت.
 
اعزام زائران حج (کاروان ها) تا 18 خرداد ادامه دارد و پس از آن عملیات برگشت زائران به کشور آغاز می‌شود.
 
امسال حدود 15 هزار زائر از استان تهران به حج تمتع مشرف می‌شوند.
 
زائران حج امسال در قالب 106 کاروان شامل 66 کاروان مدینه قبل و 44 کاروان مدینه بعد از پایانه سلام فرودگاه امام خمینی عازم سرزمین وحی خواهند شد.
 
پرواز‌های برگشت زائران حج تمتع 1403 از اوایل تیر آغاز می‌شود.
قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان