فرمانده کل سپاه : اقتدار امروز ایران محصول مقاومت در جنگ بی‌پایان با شکل‌های مختلف است

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه استان سمنان از استان‌های ممتاز کشور و دارای شهدایی شاخص است، گفت: جمهوری اسلامی نشان داد هر کجا با مانع و تحریم روبه‌رو شد همان زمان موفقیت‌هایی به‌دست آورد و اقتدار امروز نظام جمهوری اسلامی محصول مقاومت و پیشرفت در جنگ بی‌پایان با شکل‌های مختلف و کشورهای مختلف دنیاست.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اقتدار امروز جمهوری اسلامی محصول مقاومت و پیشرفت در جنگ بی‌پایان با شکل‌های مختلف است.
 
به گزارش ایسنا، سرلشکر سلامی در سفر یک روزه به استان سمنان و در آیین افتتاح مرکز فوق تخصصی جراحی‌های محدود خاتم‌الانبیا (ص) اظهار کرد: ملت ما تحریم را به فرصتی برای پیشرفت تبدیل کرد و دستاوردهای عظیم این قدرت امروز به دنیا در عرصه‌های مختلف به‌نمایش درآمده است.
 
وی با بیان اینکه استان سمنان از استان‌های ممتاز کشور و دارای شهدایی شاخص است، گفت: جمهوری اسلامی نشان داد هر کجا با مانع و تحریم روبه‌رو شد همان زمان موفقیت‌هایی به‌دست آورد و اقتدار امروز نظام جمهوری اسلامی محصول مقاومت و پیشرفت در جنگ بی‌پایان با شکل‌های مختلف و کشورهای مختلف دنیاست.
 
او با بیان اینکه تصور دشمن در تحریم کشور، فلج کردن و تسلیم آن بوده است، اظهار کرد: ملت ما تحریم را به فرصتی برای پیشرفت تبدیل کرد و دستاوردهای عظیم این قدرت امروز به دنیا در عرصه‌های مختلف به‌نمایش درآمده است.
 
سلامی بیان کرد: اینکه جمهوری اسلامی بدون واهمه و با علم به دشمنی همه‌جانبه و تبعات آن، به قلب استکبار حمله می‌کند نشان از قدرت ایمان، مقاومت، اراده و پیشرفت این مردم است.
 
وی با بیان اینکه اعتماد به نفس امروز نیروهای مسلح از اعتماد مردم به نظام به‌دست آمده است، افزود: قاعده عبور از مشکلات و تحریم‌ها با مردم بودن است.
 
او با تقدیر از ایجاد این مرکز درمانی مجهز و تبریک آن به مردم استان سمنان، گفت: همه ما نیروها و مسؤولان‌ خادم مردم هستیم و از همه توان و ظرفیت مانند گذشته برای خدمت به مردم استفاده خواهیم کرد.
 
وی ادامه داد: دشمنان در دنیای امروز ذخایر خود را برای ضربه به جمهوری اسلامی آماده می‌کنند، اما با رهبری حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی و پشتوانه اراده مردمی بصیر و همیشه مقاوم و پشرفت بیش از پیش، قوی‌تر خواهد شد.
 
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه این سفر از قسمت‌های مختلف تیپ 12 قائم (عج) بازدید کرد و در آیین کلنگ‌زنی ساخت بیمارستان 128 تخت خوابی قائم آل محمد (عج) که با زیربنای 10 هزار مترمربع و شامل بخش‌های قلب، زنان، اورژانس تخصصی و تروما، MRI و سی‌تی‌اسکن ساخته خواهد شد، حضور یافت.  
 
سردار شوقانی، فرمانده سپاه استان سمنان نیز در این مراسم با بیان اینکه این مرکز در مدت هفت سال ساخته و آماده بهره‌برداری شده است، گفت: مرکز فوق تخصصی جراحی‌های خاتم الانبیا (ص) در 4510 مترمربع و چهار طبقه با چهار اتاق عمل مجهز ساخته شده است.
 
وی افزود: این مرکز پنج بخش اصلی اورولوژی، گوش و حلق و بینی، چشم، زنان و جراحی های عمومی دارد.
 
سید محمدرضا هاشمی، استاندار سمنان با بیان اینکه استان سمنان یکی از استان‌های نمونه در بسیاری از شاخص‌ها به تایید آمار و مسؤولان ملی است، گفت: اصلی‌ترین مشکلات این استان، اجرای پروژه حرم تا حرم، مشکل آب و مشکل جمعیت است که با جدیت در حال پیگیری است.
 
وی با بیان اینکه هر جا سپاه بوده، موفقیت هم حاصل شده است، اظهار کرد: وضعیت سرانه تخت‌های بیمارستانی به تناسب جمعیت استان خوب بوده اما به‌دلیل اینکه 39 درصد مراجعه‌ها به مراکز درمانی استان توسط مسافران و در مسیر راه مواصلاتی به مشهد مقدس است، ساخت یک بیمارستان در مرکز استان خدمت بزرگی به مردم خواهد بود.
 
با حضور سرلشکر پاسدار حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی چند طرح عمرانی در استان سمنان افتتاح و کلنگ‌زنی شد.
 
سلامی همچنین از روند ساخت مجتمع مسکونی فجر استان سمنان بازدید و با تقدیر از تلاش‌های انجام‌شده در اجرای این پروژه، بر تسریع در روند تخصیص بودجه و امکانات مورد نیاز با هدف حل مشکلات و تکمیل این پروژه تاکید کرد. 

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان