کشف ۲۳ کیلوگرم تریاک از مخفیگاه قاچاقچی سابقه‌دار این شهر

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت، از کشف ۲۳ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک و دستگیری یک قاچاقچی سابقه دار مواد افیونی در اتوبان آزادگان خبر داد.

کشف 23 کیلوگرم تریاک از مخفیگاه قاچاقچی سابقه‌دار این شهر

به گزارش خبرآنلاین؛ سرهنگ حسین باباپور در تشریح این خبر گفت: با ارجاع چندین فقره گزارش و شکایات مردمی مبنی بر فعالیت مجرمانه یکی از قاچاقچیان سابقه دار مواد مخدر، پرونده‌ای در این رابطه تشکیل و تیمی از ماموران عملیات ویژه و پایگاه یکم پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب، مسئولیت رسیدگی به پرونده بر عهده گرفتند.

برنا در خبری نوشت:این مقام انتظامی ادامه داد: با پیگیری‌های شبانه روزی فعالیت متهم و با انجام چندین مرحله تحقیقات گسترده پلیسی و زیر نظر گرفتن رفت و آمدهای وی، مشخص شد این قاچاقچی سابقه دار با مراجعه به یکی از استان‌های جنوبی، مقادیرقابل توجهی مواد مخدر را تهیه و قصد دارند آن را توسط یک دستگاه خودرو به تهران منتقل کند.

وی افزود: با مشخص شدن روش کار متهم و شناسایی محور حرکتی وی، با هماهنگی مقام قضایی تیمی متشکل از ماموران عملیات ویژه و پایگاه یکم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ به بزرگراه خلیج فارس اعزام و محدوده را زیر نظر گرفتند.

سرهنگ باباپور ادامه داد: با تکمیل اقدامات مقدماتی شمارش معکوس برای دستگیری متهم آغاز و در نهایت خودروی سوژه مورد نظر در محدوده بزرگراه آزادگان مشاهده و با استفاده از گشت آشکار در یک عملیات ضربتی و هماهنگ و در اقدامی غافلگیرانه خودرو را متوقف و متهم را دستگیر کردند.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت، با اشاره به کشف 23 کیلو و 500 گرم تریاک از خودروی متهم، گفت: متهم پس از دستگیری به همراه مواد مکشوفه به پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب منتقل و پس از انجام تحقیقات تکمیلی و بازجویی ها، برای تحقیقات بیشتر به مرجع قضائی منتقل شد.

233217

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان