عرضه ١۴ خودروی وارداتی از امروز/ متقاضیان چند روز فرصت دارند؟

سامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی از عرضه ١۴ خودروی وارداتی، در جدیدترین اطلاعیه خود از امروز (دوشنبه) به مدت سه روز خبر داد؛ در این مرحله از عرضه‌ خودروهای وارداتی صرفاً ثبت‌نامی‌های مرحله اول (اسفند ماه ١۴٠١) مجاز به انتخاب یک خودرو از سبد ١۴ محصول ارائه شده، خواهند بود.

عرضه ١4 خودروی وارداتی از امروز/ متقاضیان چند روز فرصت دارند؟

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین،آن دسته از متقاضیان خودروهای وارداتی که در نوبت اول ثبت‌نام‌ این خودروها در اسفند ماه سال ١4٠١ یا بلوکه کردن 5٠٠ میلیون تومان در حساب وکالتی خود از طریق سامانه یکپارچه عرضه خودروها اقدام کرده و نوبت‌دهی شده بودند، این امکان فراهم شده که از امروز (دوشنبه ٢4 اردیبهشت ماه) تا ساعت 23 و 59 دقیقه روز چهارشنبه(٢6 اردیبهشت ماه) برای انتخاب خودروی مورد نظر خود اقدام کنند.

به گزارش ایسنا،در این دور از عرضه‌ خودروهای وارداتی، ١4 محصول وارد شده توسط هشت شرکت واردکننده که چهار خودرو، دارای قیمت قطعی در مبادی ورودی و ١٠ خودرو قیمت علی‌الحساب در مبادی ورودی هستند، برای انتخاب متقاضیان عرضه شده است؛ متقاضیان می‌توانند از بین این ١4 خودرو، یک اولویت انتخاب کنند.

لازم به ذکر است که هیچگونه ثبت‌نام جدیدی در این مرحله انجام نشده و انتخاب خودرو در سامانه صرفاً برای ثبت‌نام کنندگان مرحله اول است.

عرضه ١4 خودروی وارداتی از امروز/ متقاضیان چند روز فرصت دارند؟

عرضه ١4 خودروی وارداتی از امروز/ متقاضیان چند روز فرصت دارند؟

عرضه ١4 خودروی وارداتی از امروز/ متقاضیان چند روز فرصت دارند؟220

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان