گرامی با شلیکی از میانه زمین، دروازه پیکان را باز کرد! (+فیلم)

فریبرز گرامی، مدافع ذوب‌آهن، با یک شوت تماشایی و استثنایی از میانه زمین، در دقایق پایانی نیمه نخست دروازه پیکان را باز کرد و تیمش را به برتری یک بر صفر رساند.

 مدافع ذوب‌آهن با شوت هوشمندانه و استثنایی از میانه زمین دروازه پیکان را باز کرد.

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان محمد ربیعی و رضا عنایتی در نیمه اول نمایش هجومی نداشتند و محتاطانه کارشان را دنبال می‌کردند که البته خودروسازان میل به حمله بیشتری نشان دادند و یک شوت خطرناک آنها از پشت محوطه جریمه را محسن فروزان به زیبایی مهار کرد، اما در لحظات آخر و قبل از اینکه تیم‌ها به رختکن بروند، فریبرز گرامی با یک شلیک دیدنی بازی را یک بر صفر ذوب‌آهن کرد.

فریبرز گرامی که در نیم‌فصل به ذوب‌آهن اضافه شد و در 9 مسابقه دور برگشت لیگ برتر یک گل برای تیمش به ثمر رسانده بود، در دقایق پایانی نیمه نخست مسابقه امروز مقابل پیکان هم با یک ضربه تماشایی از میانه زمین و اشتباه محمد ناصری موفق به گلزنی شد.

این مدافع در دقیقه 42 پس از اینکه پاس رو به عقب محمد قریشی را دریافت کرد، درست از قوس میانه زمین و نزدیکی نقطه شروع بازی، با سرتوپ و شوت استثنایی و هوشمندانه که محمد ناصری را جلو دیده بود، دروازه پیکان را روی اشتباه این گلر باز کرد تا نتیجه یک بر صفر شود.

تقریبا مشابه این گل را کمی آنورتر از قوس میانه زمین در هفته شانزدهم لیگ برتر امیر نوری، کاپیتان آلومینیوم اراک به پرسپولیس و علیرضا بیرانوند زده بود که امروز هم فریبرز گرامی همین گل را مقابل پیکان تکرار کرد.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان