خداحافظی طارمی با اشک شوق؛ امباپه با لبخند تلخ

مهدی طارمی، مهاجم ایرانی پورتو، با گلی دراماتیک در آخرین بازی خود برای این تیم، وداعی باشکوه با هواداران داشت و اشک شوق ریخت. در مقابل، کیلیان ام‌باپه، ستاره فرانسوی پاری سن ژرمن، با لبخندی تلخ و در میان اعتراضات هواداران، از این تیم جدا شد.

فاکس اسپورت به مقایسه خداحافظی طارمی و ام‌باپه پرداخت و درخشش بازیکن ایرانی را بازتاب داد.

به گزارش ایسنا، دیشب یکشنبه برای مهدی طارمی مهاجم ایرانی شب خاصی بود. طارمی پس از 4 سال از پورتو جدا می‌شود و دیشب آخرین بازی‌اش را برای این تیم انجام داد. این فوتبالیست در آخرین بازی خانگی پورتو توانست برای تیمش گلزنی کند و پس از سوت پایان بازی در زمین به گریه افتاد.

پورتو در هفته سی و سوم لیگ برتر پرتغال به مصاف بوآویشتا رفت و با نتیجه 2 بر یک به برتری رسید. مهدی طارمی در این بازی که آخرین بازی او در ورزشگاه دراگائو بود،  نیمکت نشین بود. او از دقیقه 59 وارد زمین شد و در دقیقه 8+90 گل برتری را برای پورتو به ثمر رساند تا وداع باشکوهی با هواداران داشته باشد.

طارمی در سال 2019 با تیم ریو آوه به فوتبال پرتغال آمد و یک سال بعد به پورتو پیوست و با این تیم قهرمان پرتغال هم شد.

اینترمیلان که به تازگی قهرمان سری آ شده است، قرار است مهدی طارمی مهاجم پورتو را با انتقال آزاد به ایتالیا، به خدمت بگیرد. این مهاجم 31 ساله با قراردادی دو ساله با گزینه تمدید برای سال سوم با اینتر قرارداد امضا خواهد کرد.

این در حالی است که کیلیان ام‌باپه در اخرین بازی با پیراهن پاری سن ژرمن هر چند توانست گلزنی کند ولی با چهره خندان بعد از سوت پایان بازی و باخت تیمش رصد شد و در این بازی نیز هواداران پاریسی بارها به این فوق ستاره اعتراض کردند.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان