تا به حال به این موضوع فکر کردید که سبز سفر کنید! از پرواز گرفته تا هتل و گشت و گذار، گردشگری هم محیط زیستی می‌شود (فیلم)

براساس آخرین اطلاعات، سالانه حدود ۴۰۰ میلیون تن پلاستیک در جهان تولید می شود که ۳۶ درصد از  آن صرف بسته بندی های یکبار مصرف می شود! این میزان از مصرف می تواند تا سال ۲۰۴۰ ، یک سهم ۱۹ درصدی از انتشار کربن در دنیا داشته باشد!

عصر ایران ؛ سیمین ثقفی ــ براساس آخرین اطلاعات، سالانه حدود 400 میلیون تن پلاستیک در جهان تولید می شود که 36 درصد از  آن صرف بسته بندی های یکبار مصرف می شود! این میزان از مصرف می تواند تا سال 2040 ، یک سهم 19 درصدی از انتشار کربن در دنیا داشته باشد!

گزارش را این‌جا ببینید


حالا صنعت گردشگری با حرکتهایی به سمت هرچه بیشتر سبز شدن می ورود تا نقش کمتری در مصرف پلاستیک و تولید کربن بیشتر داشته باشد. اما آیا شما بعنوان یک مسافر حاضرید وقتی سفر می کنید،  آب و برق کمتری مصرف کنید و اقلام مورد نیاز را همراه ببرید و اگر توی پرواز یا هتل چیزهایی که همیشه انتظار دارید در دسترس نبود،  دلخور نشوید و به چگونگی خدمات ایراد نگیرید؟!

ویدئوهای دیدنی دیگر در کانال های آپارات و یوتیوب عصر ایران 👇👇👇 کانال 1 aparat.com/asrirantv کانال 2 aparat.com/asriran کانال 3 youtube.com/@asriran_official/videos
قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان