جهاد تبیین رسالت اصلی روابط عمومی ها است

مسئول روابط‌عمومی سپاه بیت‌المقدس کردستان گفت: اصحاب رسانه و روابط‌عمومی در جهاد تبیین نقش مؤثری دارند و باید به این مهم بپردازند.

جهاد تبیین رسالت اصلی روابط عمومی ها است

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج، حسین خالدیان مسئول روابط عمومی سپاه بیت المقدس کردستان صبح دوشنبه در مراسم روز جهانی ارتباطات و روابط‌عمومی اظهار کرد: به دلیل اهمیت جهاد تبیین در جامعه ما، روابط‌عمومی ادارات و نهادها و رسانه‌ها باید به این مقوله مهم بپردازند.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در سپاه بیت‌المقدس در حوزه رسانه و روابط‌عمومی افزود: اقدامات گسترده‌ای در استان طی سال قبل انجام شد که منجر به اطلاع‌رسانی بهتر رویدادهای رسانه‌ای در استان می‌شود.

مسئول روابط عمومی سپاه بیت المقدس کردستان افتتاح گروه تواشیح و مدیحه‌سرایی، صدور کارت خبرنگاری به 24 خبرنگار، صدور مجوز دفتر خبرگزاری بسیج از جمله فعالیت‌های روابط‌عمومی سپاه بیت‌المقدس در کردستان طی شش ماه قبل عنوان کرد.

وی همچنین از راه‌اندازی گروه تلویزیونی و خبرگزاری بسیج در سپاه بیت‌المقدس خبر داد و ادامه داد: 12 دفتر خبرگزاری بسیج و گروه تلویزیونی در استان به‌منظور ارتقای سطح اطلاع‌رسانی در استان ایجاد شده است.

مسئول روابط‌عمومی سپاه بیت‌المقدس کردستان یادآور شد: روزجهانی روابط‌عمومی روزی برای بیان اهمیت و جایگاه این روز است.

46

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان