مدیر عامل موسسه خیریه مهد کرامت : ما پای کاریم اما تا خدا نخواهد هرگز نمی شود!

عباس جدیدی گفت :موسسه خیریه مهد کرامت اجرای تمام برنامه ها و اهداف نیکوکارانه خود را مدیون این سه اصل بسیار مهم می داند،توکل به خداوند متعال- توسل به ائمه اطهار(ع) وهمت خیرین بزرگوار

مدیر عامل موسسه خیریه مهد کرامت : ما پای کاریم اما تا خدا نخواهد هرگز نمی شود!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان از چندی پیش کار احداث اولین بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی چشم پزشکی خیر ساز شرق کشور در سمنان آغاز شده است به همین منظور گفتگویی را با عباس جدیدی مدیر عامل موسسه خیریه مهد کرامت انجام دادیم که به شرح زیر می باشد:

»مختصری در مورد احداث اولین بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی چشم پزشکی خیر ساز شرق کشور در سمنان توضیح دهید؟

-این بیمارستان در یازدهم مهر ماه 1402 هم زمان با ولادت با سعادت حضرت رسول اکرم(ص) و روز اخلاق و مهر ورزی با حضور مردم و مسئولین استانی و کشوری در سمنان گلنگ زده شد. این مرکز در زمینی با 10 هزار متر مربع وسعت و با 64 تختخواب جهت تشخیص، درمان و جراحی تخصصی و فوق تخصصی چشم و با برآورد هزینه بیش از 600 میلیارد تومان به قیمت آن روز، با جدیت و بدون توقف در حال احداث است.

»ضرورت احداث این بیمارستان خیرساز در سمنان چیست؟

-همانطور که میدانید کلینیک تخصصی و فوق تخصصی چشم پزشکی مهد کرامت با توان بالا در حال ارائه خدمات تشخیصی و درمانی به هم استانی های عزیز و استان های همجوار میباشد که با احداث این بیمارستان و انشاالله پس از افتتاح، جراحی چشم را نیز در شش اتاق عمل مجهز و پیشرفته انجام خواهد داد تا دیگر مردم برای عمل چشم به تهران نروند از طرفی این مرکز درمان تنها به مردم سمنان خدمات ارائه نخواهد نمود، بلکه جمعیت چند 10 میلیون نفری شرق کشور از خدمات آن برخوردار خواهند شد.

»پیشرفت پروژه را چگونه ارزیابی می کنید؟

-ساخت اولین بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی چشم پزشکی خیر ساز سمنان از جمله اقدامات حسنه و باقیات صالحات خیران این شهر است که تا اکنون با 20 درصد پیشرفت فیزیکی، چشم انتظار اهتمام مسئولان و خیرین برای تکمیل و بهره برداری است.

»تقاضای شما از مسئولین چیست؟

-قبل از هر سخنی جا دارد از همکاری تمام قد مسئولین و مدیران دستگاها بابت همکاری دلسوزانه با موسسه تشکر کنم.

لازم است اشاره نمایم استاندار محترم بارها برهمکاری همه دستگاهای مسئول تاکید فرموده تا موانع و مشکلات اجرای این پروژه به سرعت رفع شود تا انشاالله شاهد پیشرفت قابل توجهی در پروژه باشیم.

»به پایان این گفتگو رسیده ایم اگر مطلبی دارید بفرمایید؟

-ضمن آرزوی تداوم همکاری نهادها، دستگاهای اجرایی و خیرین، از ایزد منان، برای تمام عزیزانی که از زمان شروع این پروژه تا هم اکنون از اهداف و نیات خیر خواهانه ما حمایت کردند آرزوی توفیق روزافزون ،کسب موفقیت و سلامتی خواستارم.

هر آنکس خدمت جانان به جان کرد

به گیتی نام خود را جاودان کرد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان لینک پیوستن به کمپین جمع آوری کمک های مردمی جهت ساخت بیمارستان چشم پزشکی خیر ساز در سمنان نیز در زیر آمده است

https://eitaa.com/joinchat/640746233Cb5e45d4e78

46

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان