رانندگی بدون پلاک و پلاک مخدوش ممنوع؛ برخورد قاطع پلیس با متخلفان

سردار قاسم رضایی، جانشین فرمانده کل انتظامی کشور، در سفر به کردستان، رانندگی با خودرو بدون پلاک و پلاک مخدوش را خط قرمز پلیس اعلام کرد و گفت: با متخلفان در این زمینه برابر قانون قاطعانه برخورد خواهد شد.

جانشین فرمانده کل انتظامی کشور گفت: رانندگی با خودرو بدون پلاک و پلاک مخدوش خط قرمز پلیس است و با خاطیان برابر قانون قاطعانه رفتار خواهد شد.

به گزارش مهر، سردارقاسم رضایی بعدازظهر سه شنبه در کمیسیون عملیات در انتظامی کردستان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر فراجا و تبریک ایام دهه کرامت اقدامات انتظامی کردستان را خوب ارزیابی و اظهار کرد: در ارائه اقدامات شاهد اشرافیت خوب فرمانده انتظامی استان بودیم که این نشان از مدیریت خوب صحنه است.

وی تصریح کرد: نتیجه اقدامات خوب انتظامی در استان را مشاهده کردیم که این خود نشان از این مهم داشت که اقدامات انتظامی به خوبی در استان جاری است.

جانشین فرمانده کل انتظامی کشور با تاکید بر آموزش در کلانتری و پاسگاه‌ها گفت: موضوع آموزش از موضوعات مهم در مأموریت‌های پلیس است که در این راستا سه آموزش دانستنی‌های نظامی و دفاعی، دانستنی‌های حقوقی و قضائی و دانستنی‌های تعاملی و ارتباطی از مهمترین آن است.

روح حاکم بر امنیت محله محور، تعامل است

وی با اشاره به اینکه روح حاکم بر امنیت محله محور، تعامل می‌باشد، افزود: رئیس کلانتری و پاسگاه‌ها این مهم را در راستای امنیت محور و انجام مأموریت‌ها با جدیت در دستور کار قرار دهند و از این ظرفیت به نحو احسن بهره گیری کنند.

سردار رضایی به اشراف اطلاعاتی در مأموریت‌ها اشاره کرد و گفت: پلیس این مهم را در انجام مأموریت‌ها و ایجاد امنیت و آرامش مردم با جدیت در دستور کار قرار دهد.

این مقام انتظامی اقدامات رسانه‌ای را بسیار حائز اهمیت دانست و گفت: پلیس مناسب با مأموریت‌های در دست اقدام باید پیوست رسانه ای داشته باشد و به این مهم در راستای پیشبرد مأموریت‌های خود در راستای تنویر افکار عمومی بسیار حساس باشد که بحمدالله انسجام بسیار خوبی در استان با ادارات و سازمان‌ها وجود دارد.

سردار رضایی با بیان اینکه رانندگی با خودرو بدون پلاک و پلاک مخدوش خط قرمز پلیس است و با خاطیان برابر قانون قاطعانه رفتار خواهد شد، تصریح کرد: طرح نور همچنان با جدیت دنبال شود که در این راستا قاطبه مردم و مسئولان از کارکنان انتظامی در راستای اجرای مطلوب این طرح قدردانی کردند.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان