پاساژ داد پلمب شد

مشاور شهردار و فرمانده یگان حفاظت شهرداری تهران: با برقراری و تأمین امنیت لازم از سوی عوامل یگان حفاظت شهرداری تهران، عوامل قضایی و شهرداری منطقه نسبت به پلمب ۳۰ واحد تجاری و تعطیلی پاساژ نا ایمن «داد» اقدام شد.

مشاور شهردار و فرمانده یگان حفاظت شهرداری تهران از پوشش انتظامی و مراقبتی برای اجرای حکم قضایی پلمب پاساژ «داد» در منطقه 11 شهرداری تهران خبر داد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ سیدهادی موسوی در تشریح جزئیات اجرای حکم قضایی در پاساژ ناایمن «داد» گفت: بر اساس حکم صادره از سوی دستگاه قضایی عوامل یگان حفاظت شهرداری منطقه 11 به موقعیت پاساژ تجاری «داد» مراجعه کردند. با حضور عوامل یگان حفاظت در موقعیت، اقدام های حفاظتی و مراقبتی در دستور کار قرار گرفت تا عوامل اجرایی شهرداری و دیگر دستگاه‌ها بتوانند امورات مربوط به این پاساژ تجاری را انجام دهند.

موسوی ادامه داد: با برقراری و تأمین امنیت لازم از سوی عوامل یگان حفاظت شهرداری تهران، عوامل قضایی و شهرداری منطقه نسبت به پلمب 30 واحد تجاری و تعطیلی پاساژ نا ایمن «داد» اقدام شد.

بر اساس گزارش سایت شهر، وی تأکید کرد: این اقدام مدیریت شهری پایتخت در راستای مقابله با ساختمان های نا ایمن و رفع خطر بدون هیچ‌گونه مشکل خاصی به پایان رسید.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان