ارز ترامپ ، همراه ترامپ بالا می رود

دو کاندیدای اصلی، یعنی "جو بایدن" و "دونالد ترامپ" ، دو ارز دیجیتال دارند که به نظر می رسد در ماه های آینده، تحت تاثیر این انتخابات دستخوش تحولات قیمتی قابل ملاحظه شوند...

روز 15 آبان 1403 ، انتخابات ریاست جمهوری آمریکا برگزار خواهد شد.

دو کاندیدای اصلی، یعنی "جو بایدن" و "دونالد ترامپ" ، دو ارز دیجیتال دارند که به نظر می رسد در ماه های آینده، تحت تاثیر این انتخابات دستخوش تحولات قیمتی قابل ملاحظه شوند.

به گزارش کی و چی؛  ارز MAGA با نماد (TRUMP) مربوط به ترامپ است. این ارز تابستان سال گذشته با دامنه قیمتی یک سنت به بازار عرضه شد و در حال حاضر، قیمت آن از  8 دلار نیز گذشته است، یعنی 800 برابر!

سیر صعودی این ارز همچنان ادامه دارد و با پیشتازی ترامپ در نظرسنجی ها، همچنان به روند رو به بالای خود ادامه می دهد به گونه ای که در یک هفته گذشته 74 درصد و در یک ماه اخیر حدود 60 درصد رشد قیمتی داشته است.

چند روز پیش که ترامپ در یک سخنرانی انتخاباتی گفت که از ارزهای دیجیتال حمایت می کند، قیمت ارز او باز هم بالاتر رفت.

ارز ترامپ ، همراه ترامپ بالا می رود

به دو علت سیاسی، امکان این که همچنان شاهد رشد کلی قیمت ارز ترامپ باشیم وجود دارد: 

1 - نظر سنجی ها همچنان او را شانس نخست پیروزی می دانند و اگر همین امروز انتخابات برگزار شود، ترامپ بار دیگر به کاخ سفید برخواهد گشت.

2 - با نزدیک شدن به موعد انتخابات و افزایش هیجان های سیاسی و تبلیغاتی، اقبال به این ارز می تواند یکی از نشانه های اقبال به ترامپ قلمداد شود. حتی ممکن است خود ترامپ که بسیار ثروتمند است، به روش های متعددی قیمت این ارز را بالا ببرد و آن را به یکی از اهرم های مبارزات سیاسی اش تبدیل کند.

این موضوع وقتی مهم می شود که بدانیم حدود 53 میلیون رأی دهنده آمریکایی، در بازار ارزهای  دیجیتال حضور دارند.

بنابر این، هم بر اساس سابقه این ارز و هم به دلایل پیش گفته، احتمال این که ارز ترامپ، در عین نوسانات متعارف، همچنان در کورس صعود بماند، دور از ذهن نیست؛ هر چند که در دنیای ارزهای دیجیتال قطعیت نهایی وجود ندارد.

از این رو، می توان بخشی از سبد سرمایه گذاری ارز دیجیتال را به ارز ترامپ اختصاص داد و منتظر روزهای منتهی به انتخابات شد.

درباره ارز مربوط به جو بایدن، در پست دیگری خواهیم نوشت.

 @keyochi

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان