فرصت طلایی برای تاکسی‌های غیرفعال تهران؛ بخشودگی ۱۵ امتیاز منفی و تسهیلات ویژه

در راستای ساماندهی تاکسیرانی در شهر تهران، طرح بخشودگی و تسهیلگری در دریافت پروانه فعالیت برای دارندگان تاکسی‌های غیرفعال و فاقد مجوز به مناسبت دهه کرامت اجرا می‌شود.

 سرپرست سازمان تاکسیرانی شهر تهران از اجرای طرح بخشودگی و تسهیلگری در دریافت پروانه فعالیت برای دارندگان تاکسی‌های غیرفعال و فاقد مجوز فعالیت به مناسبت دهه کرامت خبر داد.

به گزارش تسنیم، شادی مالکی؛ سرپرست سازمان تاکسیرانی شهر تهران اظهار کرد: بر اساس آمار موجود در شهر تهران حدود 14 هزار تاکسی غیرفعال فاقد مجوز معتبر برای فعالیت وجود دارد.

وی افزود: به مناسبت دهه کرامت دارندگان تاکسی‌های غیرفعال تا پایان خردادماه فرصت دارند تا نسبت به مراجعه و تعیین تکلیف از طریق سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران اقدام کنند.

مالکی ادامه داد: همچنین برای دارندگان تاکسی‌های غیرفعالی که تا پایان اردیبهشت ماه نسبت به مراجعه و دریافت پروانه فعالیت اقدام کنند، تسهیلگری انجام خواهد شد و 15 امتیاز منفی درج شده در پرونده‌شان مشمول بخشودگی می‌شود.

به گفته سرپرست سازمان تاکسیرانی شهر تهران، برای تاکسی‌های غیرفعالی که تا پایان خردادماه نسبت به دریافت پروانه فعالیت اقدام نکنند، تصمیماتی از جمله ابطال کارت سوخت و مجوز ورود به طرح ترافیک گرفته خواهد شد.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان