پیشنهاد نجومی برای اورونوف! پرسپولیس ۱۰ برابر سود می‌کند؟

اوستون اورونوف، ستاره ازبکستانی پرسپولیس، با درخشش خود در این تیم توجه یک باشگاه خارجی را جلب کرده و این باشگاه حاضر است برای خرید او سه میلیون یورو به پرسپولیس بپردازد.

با توجه به درخشش ستاره ازبکستانی تیم فوتبال پرسپولیس، یک باشگاه خارجی برای خرید این بازیکن پیغام ارسال کرده که اگر باشگاه با این انتقال موافقت کند، 10 برابر سود نصیب باشگاه پرسپولیس می‌شود.

به گزارش ایرنا، اوستون اورونوف بدون شک یکی از بهترین خریدهای خارجی تاریخ پرسپولیس است. بال چپ گلزن و تکنیکی پرسپولیس که نیم‌فصل و در شرایطی که با استقلال توافق کرده بود، راهی پرسپولیس شد تا به یکی از بازیکنان کلیدی این تیم تبدیل شود.

اورونوف برای یک فصل و نیم قراردادی به ارزش 950 هزار یورو امضا کرد و بر همین اساس تا پایان لیگ بیست و چهارم باید برای پرسپولیس بازی کند. او برای همین نیم فصل 300 هزار یورو دریافت می‌کند و به ازای فصل بعد 650 هزار یورو. بعد از درخشش اخیر اورونوف اما پیشنهادهای جدیدی به دست او رسیده. از جمله یک باشگاه خارجی که برای خرید او پیغام فرستاده و تأکید کرده حاضر است سه میلیون یورو به پرسپولیس بدهد و رضایت‌نامه اورونوف را بگیرد.

 

پرسپولیس اما فعلا به حفظ اورونوف اصرار دارد و حتی صحبت‌هایی نیز انجام داده تا دستمزد 950 هزار یورویی او را افزایش بدهد. با توجه به اینکه پرسپولیس تنها یک نیم فصل از اورونوف استفاده کرده و باید 300 هزار یورو به او پرداخت کند، در صورت فروش ستاره ازبک سود 10 برابری نصیبش خواهد شد.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان