رئیسی : برای نیاز کشور از جان خود مایه می‌گذاریم

رئیسی یادآور شد: شهدا پیش از شهادت به کرامت رسیدند و آماده شدند برای رفع نیاز کشور از جان مایه بگذارند.

رئیس جمهور گفت: شهدا پیش از شهادت به کرامت رسیدند و آماده شدند برای رفع نیاز کشور از جان مایه بگذارند.
 
به گزارش ایسنا، آیت الله سید ابراهیم رئیسی امروز 27 اردیبهشت در دومین سفر استانی خود به مازندران در مصلی ساری در جمع مردم مازندران، اظهار کرد: در این پایگاه مقدس مصلی اخرین بار شب لیله‌القدر بود حاضر شدم.
 
وی افزود: ابتدای سخن از مردمی که در میدان و مصلی و خیابان‌ها از دولت خدمتگدار استقبال کردند تشکر می‌کنم، من این استقبال را به حساب تجلیل از شهدا و نظام و تجدید میثاق با شهدا می‌گذارم.
 
ایت الله رئیسی با اشاره به اینکه به عنوان طلبه خدمتگدار و سرباز رهبری و مردم هستم، باید در عرص کنم در دهه کرامت قرار داریم و دعوت شدیم که با کرامت زندگی کنیم، راه کسب کرامت کریم، اکرم و ...است، افزود: همچنان که شهدای ما این‌گونه بودند و افتخار کشور و امت اسلامی بودند، به ما آموختند که باید در خدمت خداوند زندگی کنیم.
 
رئیس جمهوری ادامه داد: کرامت در وجود تمامی انسان‌ها است، اما سخن از کرامت اکتسابی است که در پرتو ارتباط با وحی، خداوند، اولیاالله، خدمت به مردم است.
 
مقام عالی دولت با بیان اینکه آن‌چنان که بزرگان دین به ما اموختند در طریق خودسازی و جامعه‌سازی قرآنی باید حرکت کنیم، خاطرنشان کرد: از شهدا و بزرگان الهام بگیریم که هم خود و هم جامعه را بسازیم.
 
آیت الله رئیسی یادآور شد: شهدا پیش از شهادت به کرامت رسیدند و آماده شدند برای رفع نیاز کشور از جان مایه بگذارند.
 
سیدابراهیم رئیسی روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری - 27 و 28 اردیبهشت - همراه با تعدادی از اعضای هیات دولت برای دومین بار در قالب سفر استانی مهمان مازندرانی‌ها است.
 
بهره‌برداری از طرح‌های جدید نهضت ملی مسکن، چندین طرح درمانی، بازدید از سد گلورد، طرح تکمیل آبرسانی به شهر ساری، پارک جنگلی 500 هکتاری ساری و چند طرح عمرانی دیگر و همچنین حضور در نشست شورای اداری، دیدار با علما، نخبگان و خانواده شهدا و مردم استان بخشی از برنامه‌های دور دوم سفر استانی رئیس‌ دولت سیزدهم در مازندران است.
 
سفر نخست آیت‌الله رئیسی همراه با تعدادی از وزرا و اعضای هیات دولت سیزدهم به مازندران 20 اسفند 1400 انجام شد که افزون بر دیدار با اقشار مختلف مردم و بازدید از برخی طرح‌های زیرساختی، بهره‌برداری از چندین طرح عمرانی و تعیین تکلیف تعدادی از پروژه‌های نیمه‌کاره و بر زمین مانده، نتیجه آن در نظر گرفتن 176 مصوبه برای اجرای طرح‌های مختلف با مجموع اعتبار مصوب بیش از 177 هزار و 898 میلیارد ریال بود.
 
از پایان سال 1400 تا کنون افزون بر 126 هزار و 415 میلیارد ریال اعتبار به طرح‌های مصوب سفر نخست رئیس‌جمهور به مازندران اختصاص یافت که معادل 71 درصد کل اعتبار در نظر گرفته شده برای این طرح‌ها است.
 
به استناد آمارهای اعلام شده توسط دستگاه‌های اجرایی و استانداری مازندران، از مجموع 176 مصوبه سفر نخست رئیس‌جمهور به مازندران 78 مصوبه به طور کامل محقق شده، در 89 مصوبه فرآیند اجرایی طی می‌شود و عملیات اجرایی با پیشرفت فیزیکی طبق برنامه در حال انجام است و اجرای 9 مصوبه نیز در حال پیگیری است.
قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان