عکس تیمی مس رفسنجان در آستانه نبردی تاریخی

مس رفسنجان که فصلی پرفراز و نشیب را پشت سر گذاشته، با انتشار عکسی تیمی، خود را آماده جدالی سرنوشت ساز در جام حذفی می‌کند. این تیم که در نیم‌فصل دوم با تغییرات زیادی همراه بوده، به دنبال شکستن طلسم ناکامی در یک‌چهارم نهایی و صعود به نیمه‌نهایی برای اولین بار در تاریخ خود است.

 عکس تیمى فصل پر فراز و نشیب مس رفسنجان در آستانه مهم‌ترین بازى فصل این تیم منتشر شد.

به گزارش "ورزش سه"، مس رفسنجان که یک فصل عجیب با اتفاقات تلخ و شیرین متفاوت را تجربه کرده بالاخره در هفته‌های پایانی یک عکس تیمی کامل را قبل از مسابقه حساس با تراکتور در جام حذفی به ثبت رساند.

در این تصویر چهره بازیکنان و کادر فنی نیم‌فصل دوم در کنار مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان دیده می‌شود در حالی که این تیم با حضور محرم نویدکیا تغییرات زیادی داشته و بازیکنان و اعضای کادر فنی نیم فصل اول که از جمع نارنجی‌پوشان جدا شدند در عکس تیمی مربوط به فصل 1402-1403 حضور ندارند.

عکس تیمی مس رفسنجان در آستانه نبردی تاریخی

در واقع می‌توان گفت این تیم نیم‌فصل دوم مس در فصل جاری است که امروز تلاش می‌کند طلسم ناکامی در یک چهارم نهایی جام حذفی را بشکند و برای اولین بار در تاریخ به نیمه نهایی این رقابت‌ها صعود کند.

مس رفسنجان برای سومین بار به جمع هشتم تیم پایانی جام حذفی رسیده اما باید دید نویدکیا می‌تواند این تیم را در جدال سخت تبریز به جمع چهار تیم پایانی برساند یا خیر.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان