قلعه‌نویی: از عملکرد شاگردانم در برابر هنگ‌کنگ راضی هستم/ فوتبال هنگ‌کنگ پیشرفت کرده و در آینده رقیبی سرسخت خواهد شد

امیر قلعه‌نویی، سرمربی تیم ملی فوتبال، با وجود پیروزی پرگل ۴ بر ۲ مقابل هنگ کنگ، از عملکرد شاگردانش در این دیدار ابراز رضایت کرد و پیشرفت فوتبال این کشور را ستود.

سرمربی تیم ملی فوتبال از عملکرد شاگردانش برابر هنگ‌کنگ ابراز رضایت کرد.

به گزارش ایرنا، امیر قلعه‌نویی، سرمربی تیم ملی فوتبال در نشست خبری پس از دیدار تیم کشورمان مقابل هنگ کنگ گفت: دیداری که در آن شش گل به ثمر برسد، حتما بازی زیبایی است. ما امشب دو حریف داشتیم. یک تیم خوب هنگ‌کنگ و دیگری رطوبت بالای این کشور. هنگ‌کنگ بازی خوبی انجام داد و در کنار آن هوا هم رطوبت بالایی داشت. ما چهار گل زدیم و موقعیت‌های دیگری هم برای گلزنی داشتیم اما در مجموع با توجه به حضور تعدادی بازیکن جوان که به تازگی به تیم ملی اضافه شده‌اند، من هم از عملکرد و کیفیت بازی و هم از نتیجه کسب شده رضایت دارم.

وی با اشاره به گل دومی که هنگ کنگ در این بازی به ثمر رساند گفت: در فیلمی که دیدیم اعتقاد داریم گل دوم هنگ‌کنگ خطا بود. اما در مجموع از میزبانی خوب هنگ‌کنگ تشکر می‌کنم. اعتقاد دارم فوتبال این کشور خیلی پیشرفت کرده و در آینده نزدیک می‌تواند یکی از رقبای سرسخت فوتبال در آسیا باشد.

قلعه‌نویی افزود: فوتبال در آسیا به هم نزدیک شده و نتایج ثبت شده در جام ملت‌های آسیا هم این حرف را ثابت می‌کند. جام ملت‌ها نشان داده هر بازی می‌تواند برای تیم‌های آسیایی دشوار باشد و امروز شرایط آب و هوایی و همچنین شرایط هنگ کنگ کار را مشکل کرده بود.

سرمربی تیم با تبریک به طارمی برای به ثمر رساندن هت تریک در این بازی و در مجموع 50 گل در بازی‌های ملی برای او در ادامه بازی‌های ملی آرزوی موفقیت کرد.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان