تحلیل وبسایت نزدیک به حوزه علمیه؛ جبهه پایداری و جلیلی اختلاف نظر دارند؛ ائتلاف قالیباف و پایداری بعید نیست/احمدی نژاد می داند رد صلاحیت می شود

یک وبسایت مدعی شده «احمدی نژاد می داند که رد صلاحیت می شود و این بازی و نمایش های او با هدف ایجاد دو دستگی در کشور، کاهش مشارکت در انتخابات و بدبین کردن طرفدارانش به نهادهای نظام است.»

تحلیل وبسایت نزدیک به حوزه علمیه؛ جبهه پایداری و جلیلی اختلاف نظر دارند؛ ائتلاف قالیباف و پایداری بعید نیست/احمدی نژاد می داند رد صلاحیت می شود

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، وبسایت نزدیک به حوزه علمیه،(رسا) در گزارشی به بررسی احتمالات نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ئرداخت.

بنا بر آنجه رسا نوشته است «با توجه به ائتلاف‌های اخیر جبهه پایداری و محمدباقر قالیباف (مثلاً در انتخابات اخیر مجلس) و نیز با عنایت به بهبود روابط آنها و همچنین با توجه به اینکه اختلاف نظرهایی میان جبهه پایداری با سعید جلیلی وجود دارد، احتمال حمایت نهایی پایداری از محمدباقر قالیباف نیز -اگرچه هنوز قطعی نیست- اما غیرممکن و بعید هم به نظر نمی‌رسد.»

این وبسایت مدعی شده «احمدی نژاد می داند که رد صلاحیت می شود و این بازی و نمایش های او با هدف ایجاد دو دستگی در کشور، کاهش مشارکت در انتخابات و بدبین کردن طرفدارانش به نهادهای نظام است. کسی که روزی نماد مقاومت و مبارزه با استکبار شناخته می شد؛ امروز دچار استحاله شده و پس از گذشت چند ماه از کشتار صهیونیست ها در غزه، هیچ موضعی علیه اسرائیل غاصب نگرفته است. کسی که روزی آرزوی محو اسرائیل را داشت و به زبان هم می آورد، امروز از حرف خود برگشته و هیچ اعتراضی به جنایات صهیونیست ها نمی کند. آقای احمدی نژاد هنوز از جریان انحرافی و افرادی همانند مشایی و بقایی تبری نجسته است و گویا همان راه و روش را ادامه می دهد.»

2929

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان