معاون سیدحسن نصرالله: ایران رهبر نهضت های آزادی‌بخش و مقاومت است و تمام بار مقابله با سیستم حامی اسرائیل را به دوش می‌کشد

«شیخ نعیم قاسم» معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان در مراسم بزرگداشت سی‌وپنجمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در سفارت ایران در بیروت که با عنوان «فلسطین و نقش علمای دین» برگزار شد، گفت: ایران رهبر نهضت های آزادی‌بخش و نهضت های مقاومت است و تمام بار مقابله با سیستم یکجانبه حامی رژیم صهیونیستی را به دوش می‌کشد.

معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان تاکید کرد: رژیم صهیونیستی در برابر محور مقاومت عاجز مانده است و در وضعیت فروپاشی قرار دارد.
 
به گزارش ایسنا، «شیخ نعیم قاسم» معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان در مراسم بزرگداشت سی‌وپنجمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در سفارت ایران در بیروت که با عنوان «فلسطین و نقش علمای دین» برگزار شد، گفت: ایران رهبر نهضت‌های آزادی‌بخش و نهضت‌های مقاومت است و تمام بار مقابله با سیستم یکجانبه حامی رژیم صهیونیستی را به دوش می‌کشد.
 
به نقل از سایت خبری العهد، قاسم تاکید کرد: غزه با داشتن حق بر سرزمین، با مقاومت، با وحدت اسلامی که در منطقه گسترش یافت و با تجارت با خدا، پیروز است.
 
وی ادامه داد: رژیم صهیونیستی با نسل‌کشی کودکان، زنان و بی‌گناهان، شکست خورده و اکنون عاجز مانده است و گروه‌های سیاسی و مردمی آن کاملاً از هم پاشیده شده‌اند و در هرج و مرج به سر می‌برد.
 
نعیم قاسم گفت: رویارویی حزب‌الله لبنان با رژیم صهیونیستی در جنوب برای پشتیابی و دفاع (از مردم غزه و مقاومت فلسطین) است و این رویارویی تنها با توقف جنگ غزه، متوقف می‌شود.
 
وی افزود: حزب‌الله دنبال جنگ نیست اما اگر رژیم صهیونیستی تصمیم جنگ داشته باشد، حزب‌الله مقابله خواهد کرد.
 
معاون دبیرکل حزب الله لبنان تاکید کرد: ملت فلسطین ثابت‌قدم است و مقاومت آن‌ها همچنان با ماشین جنگی رژیم صهیونیستی مقابله می‌کند.
 
شیخ قاسم همچنین تصریح کرد: آمریکا به دنبال حل جنگ غزه یا توقف آن نیست و می‌خواهد دستاوردهای انتخابات و موقعیت بین‌المللی خود را به دست آورد.
قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان