۲ انتصاب جدید در مجلس خبرگان رهبری/ حسینی بوشهری سِمَت جدید گرفت

رئیس مجلس خبرگان رهبری در احکام جداگانه رئیس دبیرخانه و رئیس حوزه ریاست مجلس خبرگان رهبری را منصوب کرد.

2 انتصاب جدید در مجلس خبرگان رهبری/ حسینی بوشهری سِمَت جدید گرفت

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، آیت الله موحدی کرمانی در حکمی حجت الاسلام سیدهاشم حسینی بوشهری؛ نایب رئیس اول مجلس خبرگان رهبری را به ریاست دبیرخانه این مجلس منصوب نمود.

آنگونه که ایلنا روایت کرده، در این حکم آمده است: «حضرت آیة الله آقای حاج سید هاشم حسینی بوشهری «دامت برکاته» سلام علیکم با احترام، پیرو رأی صائب و اتفاق نظر اعضای محترم هیئت رئیسه و با لحاظ سوابق و شایستگی های ارزشمند جنابعالی، به موجب بند 5 ماده 11 آیین نامه داخلی، جنابعالی را برای مدت دو سال به عنوان رئیس دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری، منصوب می نمایم. امید است با استعانت از درگاه ایزد منّان و بر اساس وظایف قانونی و استفاده از ظرفیت های موجود در مسؤولیت خطیر خود موفق باشید.»

همچنین او در حکمی دیگر، حجت الاسلام حسن سامعی را به عنوان مشاور خود و رئیس حوزه ریاست مجلس خبرگان رهبری منصوب کرد.

در حکم آیت الله موحدی کرمانی آمده است: «جناب حجة الاسلام آقای حسن سامعی دامت توفیقاته سلام علیکم با عنایت به سوابق خدمت و تجارب مفید مدیریتی شما، به موجب این حکم جنابعالی را به سمت مشاور و رئیس حوزه ریاست مجلس خبرگان رهبری، منصوب می ‌نمایم تا با هماهنگی رئیس محترم دبیرخانه و بر اساس شرح وظایف قانونی، امور محوله را به نحو احسن به انجام رسانید. توفیقات روزافزون جنابعالی را از خداوند متعال در ظلّ توجهات حضرت ولی عصر(عج) در خدمت صادقانه به نظام اسلامی خواهانم».

27218

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان