آبروریزی والیبال ایران در لیگ ملت‌ها

بلندقامتان ایران به قدری نتایج ضعیفی کسب کردند که هیچکس باورش نمی‌شود این تیم روزی یکی از قدرت‌های برتر والیبال دنیا بود و امثال سعید معروف، سید محمد موسوی، شهرام محمودی، فرهاد قائمی و ... در آن بازی می‌کردند.

تیم ملی والیبال ایران بدترین نتایج ممکن را در لیگ ملت‌ها کسب کرد.

به گزارش برنا، تیم ملی والیبال ایران در آخرین سکانس از نمایش ضعیف خود در لیگ ملت‌های 2024 مقابل ترکیه شکست خورد تا جدال قعرنشینان هم ببازد و به هیچ حریفی "نه" نگوید.
با این نتیجه پازل ناکامی تیم ملی کامل شد تا هفته دوم را با چهار شکست پیاپی مقابل ژاپن، برزیل، بلغارستان و ترکیه به پایان برساند.

بلندقامتان ایران به قدری نتایج ضعیفی کسب کردند که هیچکس باورش نمی‌شود این تیم روزی یکی از قدرت‌های برتر دنیا بود و امثال سعید معروف، سید محمد موسوی، شهرام محمودی، فرهاد قائمی و ... در آن بازی می‌کردند.

این تیم برای کسب سهمیه المپیک به لیگ ملت‌ها رفت، اما از 8 بازی خود 8 شکست کسب کرد تا شانس کسب سهمیه المپیک به طور کامل از بین برود و حالا والیبال ایران باید به فکر حفظ آبرو باشد.

قهرمان قاره کهن حتی مقابل آسیایی‌ها هم حرفی برای گفتن نداشت تا موتا پائز سرمربی جنجالی تیم کشورمان قبل از پایان هفته دوم لیگ ملت‌ها برکنار شود و آخرین شکست با پیمان اکبری رقم بخورد!

تیم ایران در تمام 8 بازی گذشته در هیچ زمینه‌ای خوب نبود تا از نظر فنی رفوزه شود. خطار در سرویس، دریافت‌های ناقص و نرسیدن توپ پاسور، تاکتیک‌های تکراری، قدرتی زن‌هایی که اندازه تمام عمرشان امتیاز از دست دادند و انجام ندادن اصول اولیه والیبال باعث می‌شود که به این باور برسیم این نسل راه درازی برای موفقیت در پیش دارد.

تیم ایران آرامش می‌خواهد و باید یک مربی بسیار بزرگ که قدرت مدیریت تیم را دارد، راس کار بیاید تا شاید بتواند انقلابی در والیبال رقم بزند.

بی تردید دیگر جای هیچ دفاعی باقی نمانده، چون این تیم هفته اول را هم با چهار شکست پیاپی مقابل تیم‌های صربستان، ایتالیا، کوبا و آرژانتین پشت سر گذاشت.

قطعا از مدیریت فدراسیون گرفته تا کادرفنی و بازیکنان همه در این عملکرد فوق ضعیف نقش دارند و حالا موقع آسیب شناسی و رفع ایراد است تا با یک تصمیم درست و برنامه مناسب این کابوس تمام شود و والیبال ایران دوباره در میان مدعیان، سری میان سر‌ها دربیاورد.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان