جشن قهرمانی خیبر در خرم‌آباد! میزبانی از شهر راز در دیداری تشریفاتی

باشگاه خیبر خرم‌آباد که با اقتدار عنوان قهرمانی لیگ دسته اول فوتبال را از آن خود کرده، در اقدامی جالب، از تیم شهر راز شیراز برای برگزاری بازی برگشت در ورزشگاه تختی خرم‌آباد دعوت کرده است.

 باشگاه خیبر خرم‌آباد در نظر دارد همانند دیدار رفت، در بازی برگشت نیز از نماینده استان فارس در لیگ دسته اول فوتبال میزبانی کند.

به گزارش تسنیم، تیم فوتبال خیبر خرم‌آباد با کسب 76 امتیاز به قهرمانی فصل 03-1402 لیگ دسته اول فوتبال دست یافت و به رقابت‌های لیگ برتر صعود کرد.

خیبری‌ها که قهرمانی خود را در هفته ماقبل پایانی قطعی کرده بودند، مطابق برنامه سازمان لیگ باید روز دوشنبه 21 خرداد در شیراز میهمان تیم شهر راز باشند.

شنیده می‌شود که باشگاه خیبر با ارسال نامه‌ای به باشگاه شهر راز، از اعضای تیم فوتبال این باشگاه دعوت کرده است که بازی هفته پایانی دو تیم در ورزشگاه تختی خرم‌آباد برگزار شود.

گفته می‌شود که باشگاه شیرازی با این تصمیم موافقت کرده است و در صورتی که اتفاق خاصی رخ ندهد، تیم‌های خیبر و شهر راز در خرم‌آباد به مصاف هم می‌روند.

مراسم اهدای جام قهرمانی لیگ یک، بعد از مسابقه خیبر خرم‌آباد - شهر راز شیراز برگزار می‌شود و این جام به خیبر اهدا خواهد شد.

تیم شهر راز با 35 امتیاز، در جایگاه سیزدهم جدول لیگ دسته اول ایستاده است و خطر سقوط را احساس نمی‌کند.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان