هدف احمدی نژاد از ثبت نام در انتخابات چه بود؟ /جامعه ۱۴۰۳ از احمدی‌نژاد عبور کرده است

تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: هم ردصلاحیت و هم تایید صلاحیت برای احمدی‌نژاد کنش سیاسی محسوب می‌شود و خوشایند است و این داستان همین‌طور ادامه هم خواهد داشت.

هدف احمدی نژاد از ثبت نام در انتخابات چه بود؟ /جامعه 1403 از احمدی‌نژاد عبور کرده است

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حضور محمود احمدی‌نژاد در انتخابات ریاست‌جمهوری با حواشی زیادی همراه شده است. او در این روزها به سطح شهر می‌رود و عده‌ای از طرفدارانش هم دوره‌اش می‌کنند تا اینگونه نشان دهد که محبوب است اما اولا آیا چنین است و ثانیا هدف او در شرایطی که احتمال تأیید صلاحیتش بسیار اندک است، چیست؟

بنابر روایت نامه نیوز، ناصر ایمانی، تحلیلگر مسائل سیاسی، درباره این موضوع گفت: «آقای احمدی‌نژاد می‌خواهد در عرصه سیاسی باقی بماند و به همین دلیل هر چند وقت یک بار می‌آید و کنشی سیاسی انجام می‌دهد. او هیچ وقت نمی‌خواست که به طور کامل صحنه سیاست را ترک کند. هم ردصلاحیت و هم تایید صلاحیت برای او کنش سیاسی محسوب می‌شود و خوشایند است و این داستان همین‌طور ادامه هم خواهد داشت».

او ادامه داد: «احمدی‌نژاد وقتی در انتخابات ثبت نام می‌کند فارغ از اینکه رد یا تأییدصلاحیت شود، تصور می‌کند که خود را در عِداد نامزدهای ریاست‌جمهوری مطرح می‌کند. او همین را می‌خواهد که هر چند وقت یکبار سرخط خبرهای رسانه‌ها و فضای مجازی قرار بگیرد».

این تحلیلگر مسائل سیاسی همچنین بیان کرد: «آقای احمدی‌نژاد می‌خواهد از اذهان دور نماند. او اگر ردصلاحیت هم شود به مخاطبانش می‌گوید که چه قدر مظلوم‌ بودم که چند دوره است ردصلاحیتم‌ می‌کنند. در واقع از هر طرف نگاه کنیم او دنبال ایجاد هیج و مرج ذهنی در جامعه است تا از این رهگذر فراموش نشود».

ایمانی در پایان گفت: «ممکن بود مثلا در سال96 این احتمال مطرح می‌شد که اگر او تأییدصلاحیت شود، بیشترین رأی را می‌آورد اما اکنون چنین نیست و مردم سال 1403 از او عبورکرده‌اند».

27219

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان