۲۴۰۰۰ متر مکعب خاکبرداری در تصفیه خانه آب چهارمحال وبختیاری

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان چهارمحال و بختیاری از حدود ۲۴۰۰۰ متر مکعب خاکبرداری در تصفیه خانه آب خبر داد

24000 متر مکعب خاکبرداری در تصفیه خانه آب چهارمحال وبختیاری

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری ،مهندس محمد کریمی با علام این خبر گفت:در سایت احداث مخازن زلال ساز و کاهش کدورت شهید شیرعلی مردان بختیاری تا کنون23265 متر مکعب خاکبرداری انجام شده است.

وی افزود: بلافاصله پس از عملیات بزرگ خاکبرداری ، کف سازی، آرماتور بندی ، قالب بندی و بتن ریزی مخزن 7000 متر مکعبی، احداث دیواره حائل با سنگ و سیمان در این تصفیه خانه آب با تمام قوا در حال انجام است.

وی بیان کرد : 168 متر مکعب بتن ریزی توسط سه دستگاه میکسر در کف سازی به عنوان بتن ،156000 کیلوگرم آرماتور بندی،4320 مترمربع قالب بندی ،آماده سازی دیواره ها ،1560 مترمکعب بتن ریزی ، احداث دیوار حائل سنگ و سیمانی به طول 60 متر ، عرض سه متر و ارتفاع تا 5 متر به حجم 1264 متر مکعب و 19100 کیلوگرم کارهای فلزی انجام شده است.

مدیرعامل شرکت آبفا خاطرنشان کرد: هم اکنون در این تصفیه خانه در حال ساخت با نصب و راه اندازی 4 پکیج مقداری از آب خط کوهرنگ در مواقعی که کدورت آب چشمه کوهرنگ افزایش یابد زلال سازی انجام می شود.

وی اعتبار پیش بینی شده برای این پروژه در حال ساخت را پنجاه و یک میلیارد تومان اعلام کرد.

مهندس مجید لهرابیان مدیر دفتر بهره برداری و توسعه تاسیسات تامین و تصفیه خطوط انتقال آب و کارشناس ناظر این پروژه هم گفت: در این پروژه روش زلال سازی با ته نشینی ساده مستطیلی طراحی و در حال اجرا می باشد که ظرفیت 48000 متر مکعب در شبانه روز با دبی ورودی 488 لیتر بر ثانیه را دارد.

46

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان