مقام اسرائیلی : همچنان ۱۲۰ اسیر در غزه هستند

رئیس حزب کار اسرائیل اهمیت آزادی چهار اسیر در نوار غزه را از طریق عملیات نظامی کم‌اهمیت دانست و خاطرنشان کرد: هنوز ۱۲۰ اسیر به منازل خود بازنگشته‌اند، در حالی که ارتش در غزه ناکام مانده و دستاوردهای نظامی آن از بین رفته است.

رئیس حزب کار رژیم صهیونیستی گفت همچنان 120 اسیر در غزه هستند و تنها سرنگونی کابینه و برگزاری انتخابات، این رژیم را نجات خواهد داد.

به گزارش ایسنا، یائیر گولان، رئیس حزب کار رژیم صهیونیستی اهمیت آزادی چهار اسیر در نوار غزه را از طریق عملیات نظامی کم‌اهمیت دانست و خاطرنشان کرد: هنوز 120 اسیر به منازل خود بازنگشته‌اند، در حالی که ارتش در غزه ناکام مانده و دستاوردهای نظامی آن از بین رفته است.

براساس گزارش شبکه خبری القدس، گولان تصریح کرد لازم است درباره واقعیت تحقیق صورت گیرد.

وی با اشاره به اینکه بیش از 120 هزار صهیونیست که به دلیل جنگ در شهرک‌های نزدیک غزه (جنوب) و نزدیک به مرزهای لبنان (شمال) منازل خود را تخلیه کردند، گفت: شمال رها شده است، جنوب تشنه بازسازی است و هنوز آوارگان به منازل خود بازنگشته‌اند.

رئیس حزب کار رژیم صهیونیستی در ادامه افزود بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر این رژیم و کابینه فریبکاران به سران نهادهای امنیتی توهین می‌کنند و کودتای خودکامه در اوج خود است.

یائیر گولان در پایان گفت تنها سرنگونی کابینه و برگزاری انتخابات، رژیم صهیونیستی را نجات خواهد داد.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان