قیمت خانه در محله تاکسیرانی / برای خرید آپارتمان نوساز در منطقه ۱۴ چقدر باید هزینه کرد؟

قیمت مسکن در محله تاکسیرانی که بر اساس تقسیم‌بندی‌های شهری یکی از محلات منطقه ۱۴ شهرداری تهران محسوب می‌شود، نوسانات چشمگیری را از ابتدای سال ۱۴۰۳ تجربه کرده است. اما اکنون که خرداد ۱۴۰۳ از نیمه گذشته است برای خرید آپارتمان در محله تاکسیرانی چقدر باید هزینه کرد؟

قیمت خانه در محله تاکسیرانی / برای خرید آپارتمان نوساز در منطقه 14 چقدر باید هزینه کرد؟

به گزارش خبرآنلاین ،تاکسیرانی یکی از محله‌های منطقه 14 تهران است. آمارهای این حوزه نشان می‌دهد، قیمت مسکن در محله تاکسیرانی از ابتدای سال 1403 مسیری نوسانی را طی کرده است.

تجارت نیوز در خبری نوشت:داده‌های الوملک از نوسانات متوسط قیمت مسکن در این محله نشان می‌دهد، از فروردین تا 20 اردیبهشت قیمت مسکن روندی صعودی داشته و از 89 میلیون تومان به متری 107 میلیون تومان رسیده است، اما پس از آن، کاهشی دو میلیون تومانی را پشت سر گذاشته است.

محله تاکسیرانی در بین دیگر محله‌های منطقه 14 شهرداری تهران، افزایش قیمت بیشتری پیدا کرده است.

میانگین قیمت مسکن طی اردیبهشت در این محله، متری 105 میلیون تومان برآورد می‌شود. با این حدود قیمتی می‌توان آپارتمانی 60 متری و کلیدنخورده در این محله با مجموع قیمت 6 میلیارد و 300 میلیون تومان خریداری کرد.

قیمت آپارتمان در محله تاکسیرانی

1414

بررسی آگهی‌های فروش مسکن در محله تاکسیرانی نشان می‌دهد، متقاضیان برای خرید واحد مسکونی در این محله حداقل باید حدود سه میلیارد تومان بودجه در نظر داشته باشند.

برای مثال مالک آپارتمانی 58 متری و 16 ساله در محدوده گلستان، واحد خود را دو میلیارد و 900 میلیون تومان قیمت‌گذاری کرده است.

در اختیار داشتن بودجه سه تا چهار میلیارد تومان، فایل‌های بیشتری را در سبد خرید متقاضیان قرار می‌دهد. اکنون واحدی 50 متری در بلوار ابوذر که ساخت آن به سال 1383 بازمی‌گردد، سه میلیارد و 600 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

همچنین برای آپارتمان 63 متری و قدیمی‌ساخت دیگری در علامه امینی، قیمتی معادل سه میلیارد و 850 میلیون تومان تعیین شده است.

اگر متقاضیان قصد خرید خانه نوساز با متراژ بالاتر از 90 متر را در این محله داشته باشند، باید حداقل بودجه‌ای معادل 6 میلیارد تومان را در اختیار داشته باشند.

217

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان