جاده چالوس - کرج دوشنبه مسدود است

رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چالوس به ریزش سنگ در شب گذشته در این محور اشاره کرد و گفت: ساعت حوالی ۲۰ شب گذشته در منطقه سیاه بیشه بالاتر از رستوران آبی ریزش سنگ موجب بروز خسارت به دو خودرو شد.

 رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چالوس گفت: فردا دوشنبه،21 خرداد به دلیل حرکت احشام منطقه مرزن آباد به مناطق بالادست، جاده بسته است.

مهدی صفایی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه هرساله در خرداد ماه احشام اعم از گوسفند، بز و گاو از پایین دست مرزن آباد به سمت مناطق بالادست کوچ می‌کنند، اظهار کرد: برای کاهش بار ترافیک یک روز برای حرکت احشام هماهنگ شده است.

وی افزود: فردا دوشنبه 21 خرداد ماه محور چالوس به کرج از ساعت 6 صبح تا 18 برای حرکت احشام بسته است.

رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چالوس به ریزش سنگ در شب گذشته در این محور اشاره کرد و گفت: ساعت حوالی 20 شب گذشته در منطقه سیاه بیشه بالاتر از رستوران آبی ریزش سنگ موجب بروز خسارت به دو خودرو شد.

صفایی تصریح کرد: ریزش سنگ بر روی یک دستگاه «ام وی ام» موجب زخمی شدن دو نفر از ناحیه پا شد همچنین موجب خسارت به یک دستگاه 206 و انحراف و برخورد آن به نیوجرسی کنار جاده شد.

وی با بیان اینکه در این نقطه برای اولین بار ریزش سنگ اتفاق افتاد،خاطر نشان کرد: 14 نقطه خطرناک در این محور شناسایی شده بود که برای اصلاح آن در انتظار انتخاب پیمانکار است تا کار را آغاز کند و این نقطه که ریزش سنگ اتفاق افتاد جزو 14 نقطه مورد نظر است.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان