درخشش دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در جشنواره کشوری

معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: ۸ رتبه برتر کشوری در بیست و هشتمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت از ان این دانشگاه شد.

درخشش دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در جشنواره کشوری

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری، دکتر محمدی مقدم در تشریح این خبر اظهار داشت: با اعلام نتایج نهایی و برگزیدگان بیست و هشتمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، فعالان قرآنی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد موفق به کسب 3 رتبه اول، 2 رتبه دوم و 3 رتبه سوم در بخش های مختلف این جشنواره شدند.

وی افزود: در گروه کارکنان اقای محسن طهماسبی در رشته احادیث معصومین، آقای هادی آذرنوش در رشته احکام و خانم مریم امیدی در رشته دعا خوانی حائز مقام های اول شدند.

دکتر محمدی مقدم اضافه کرد: در گروه دانشجویان نیز خانم زهرا قلی پور در رشته ایده شو و خانم نیلوفر عطایی در رشته نقاشی مقام های دوم کشور را از آن خود کردند.

وی ادامه داد: در گروه دانشجویان آقای رضا عنایتی در رشته حفظ کل قرآن کریم و آقای محمد مهدی شریفی در رشته ایده شو رتبه های سوم این جشنواره کشوری را بدست آوردند.

وی ادامه داد: همچنین در گروه اساتید آقای سید شهاب الدین احمدی در رشته آیین سخنوری به رتبه سوم کشور دست یافت.

به گفته وی؛ بالغ بر یک هزار و 100 نفر از دانشگاهیان علوم پزشکی شهرکرد در بیست‌وهشتمین دوره جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت ثبت‌نام کردند که حاکی از استقبال خوب از این رویداد قرآنی بود.

وی در پایان گفت: امسال دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد برای نخستین‌بار میزبان آزمون فینال مرحله سراسری بخش معارفی این دوره از جشنواره قرآن و عترت بود که اردیبهشت‌ماه به صورت منطقه‌ای و با حضور 150 استاد، دانشجو و کارمند برگزیده دانشگاه‌های علوم پزشکی شهرکرد، اصفهان، یزد و کاشان برگزار شد.

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان