این خودروی ژاپنی یک میلیون کیلومتر کار می‌کند! (+عکس)

اکثر پیکاپ‌ها معمولاً باکیفیت و قابل‌اعتمادند و در عمری بسیار طولانی‌تر از خودرو‌های عادی، خدمات بسیاری را ارائه می‌دهند؛ البته معدودی از آن‌ها می‌توانند بدون تعمیرات جدی و اساسی، ۳۲۰هزار کیلومترو حتی بیشتر کار کنند. تویوتا تاندرا ۲۰۱۸ یکی از این‌ها است.

یک دستگاه تویوتا تاندرا مدل 2018 طی حدود شش سال، موفق شده تا پنج برابر حالت عادی کارکرد ثبت کند. عدد روی کیلومترشمار این خودرو، کارکرد یک میلیون و 415 هزار کیلومتر را نمایش می‌دهد! این عدد با در نظر گرفتن عدم انجام تعمیرات اساسی و جدی، شگفت‌آور و عجیب‌تر هم می‌شود.

به گزارش خبرآنلاین، در طول 73 ماه استفاده از این خودرو (از آوریل 2018)، این پیکاپ هر ماه حداقل 19377 کیلومتر مسافت را طی کرده است، یعنی هفته‌ای 4506 کیلومتر، روزی 644 کیلومتر یا ساعتی 26 کیلومتر!

با در نظر گرفتن هزینه‌های هر لیتر بنزین و همچنین مصرف سوخت تویوتا تاندرا، مالک این خودرو حدود 150٬803 دلار، معادل 8 میلیارد و 900 میلیون تومان هزینه سوخت پرداخت کرده است!

مالک خودرو گفته است که در این دوره 6 ساله فقط چند بلبرینگ چرخ تعویض شده و هیچ تعمیر اساسی روی موتور خودرو انجام نشده است، اتفاقی که در نوع خود شگفت‌آور و بی‌نظیر است.

این خودروی ژاپنی یک میلیون کیلومتر کار می‌کند! (+عکس)

قیمت بک لینک و رپورتاژ
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان